Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie Chemical X / Conductive X / Heat X / Mechanical X
#1
Przedstawiony sposób należy do najszybszych i słyszałem już o jego stosowaniu u nas. Mimo wszystko postanowiłem rozpisać do niego instrukcję.

Za pomocą tego sposobu w bardzo krótkim czasie uzyskamy:



Zalecane: collector limpet controller, 20-80 limpetów (w zależności jak długo chcemy farmić)

Instrukcja:

  1. Poszukujemy na mapie galaktyki systemu Anarchicznego (Anarchy) będącego w stanie Civil War lub Outbreak. Po odnalezieniu takiego sprawdzamy poprzez mapę systemu czy faktycznie frakcje tam będące są w stanie Civil War lub Outbreak (mapa galaktyki lubi kłamać).
  2. Udajemy się tam i poszukujemy sygnałów Seeking Weapons lub Seeking Meds
  3. Wskakujemy do jednego z wymienionych
  4. Naszym oczom ukazuje się 3-4 T-9 Transporter, wybieramy jednego z nich i go niszczymy (w Anarchii nie dostajemy bounty), każdy z nich pozostawi po sobie mnóstwo przydatnych materiałów
  5. Zbieramy materiały
  6. Powtarzamy kroki 4-5 aż nie zostanie żaden statek
  7. Udajemy się do innego sygnału, wskakujemy do tego samego ponownie lub robimy relog, powtarzając odpowiednio cały proces
  8. ????
  9. PROFIT
Odpowiedz
#2
Jeżeli mogę dodać: statki transportowe w Seeking Weapons (a i pewnie w Seeking Meds) często mają ochronę.
Jeżeli nie chcecie żeby ochrona się za Was wzięła, staranujcie transportowca - i pozbierajcie po nim łupy.
Ochrona spokojnie będzie się przyglądać.
Odpowiedz
#3
Na dzień dzisiejszy Seeking Weapons mamy w systemie Chong Dungu, 48 ly od HR-ki
Odpowiedz
#4
Teraz można wpaść do seeking foods w HIP 108589, przy trzeciej planecie.
Tłuste krówki czekają aby je wydoić, niecałe 40LY od HRki.

EDIT: Zapomniałem dodać: jak widać, można też żerować na systemach ze stanem FAMINE(głodują)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,352 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 95,980 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 28,896 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,350 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,835 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości