The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Farmienie Chemical X / Conductive X / Heat X / Mechanical X
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiony sposób należy do najszybszych i słyszałem już o jego stosowaniu u nas. Mimo wszystko postanowiłem rozpisać do niego instrukcję.

Za pomocą tego sposobu w bardzo krótkim czasie uzyskamy:



Zalecane: collector limpet controller, 20-80 limpetów (w zależności jak długo chcemy farmić)

Instrukcja:

  1. Poszukujemy na mapie galaktyki systemu Anarchicznego (Anarchy) będącego w stanie Civil War lub Outbreak. Po odnalezieniu takiego sprawdzamy poprzez mapę systemu czy faktycznie frakcje tam będące są w stanie Civil War lub Outbreak (mapa galaktyki lubi kłamać).
  2. Udajemy się tam i poszukujemy sygnałów Seeking Weapons lub Seeking Meds
  3. Wskakujemy do jednego z wymienionych
  4. Naszym oczom ukazuje się 3-4 T-9 Transporter, wybieramy jednego z nich i go niszczymy (w Anarchii nie dostajemy bounty), każdy z nich pozostawi po sobie mnóstwo przydatnych materiałów
  5. Zbieramy materiały
  6. Powtarzamy kroki 4-5 aż nie zostanie żaden statek
  7. Udajemy się do innego sygnału, wskakujemy do tego samego ponownie lub robimy relog, powtarzając odpowiednio cały proces
  8. ????
  9. PROFIT
Jeżeli mogę dodać: statki transportowe w Seeking Weapons (a i pewnie w Seeking Meds) często mają ochronę.
Jeżeli nie chcecie żeby ochrona się za Was wzięła, staranujcie transportowca - i pozbierajcie po nim łupy.
Ochrona spokojnie będzie się przyglądać.
Na dzień dzisiejszy Seeking Weapons mamy w systemie Chong Dungu, 48 ly od HR-ki
Teraz można wpaść do seeking foods w HIP 108589, przy trzeciej planecie.
Tłuste krówki czekają aby je wydoić, niecałe 40LY od HRki.

EDIT: Zapomniałem dodać: jak widać, można też żerować na systemach ze stanem FAMINE(głodują)