Chapter 4 - pierwsze wrażenia - PS4 / XBOX
#11
Mi wywaliło dysk twardy, właściwie to padł zasilacz od 3TB dysku 3,5''. Nawet nie zdążyłem odpalić ED.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#12
Odpaliłem dosłownie na godzinę, z czego większą jej część zajęło mi bindowanie nowych funkcji pod HOTASa.
Z pierwszych spostrzeżeń zauważyłem delikatną poprawę grafiki i zmiany związane z grą światem i cieni. Dla mnie super.

Jeszcze dużo rzeczy do sprawdzenia, mining, skany, explo Smile
Odpowiedz
#13
Jest dobrze. Na XOX powyższy bug ze skokiem zdarzył mi się tylko raz przy zejściu z supercruise do stacji. Pomogło wylogowanie/zalogowanie. Na razie ogarniam Phantoma jako alternatywy statku do wszystkiego (konkurencja dla AspaE i DBX) i jest OK. Treści na tyle dużo iż uczę się na nowo Smile Na początku byłem przerażony nowymi rzeczami do ustawienia na padzie (bo mam przecież wszystkie możliwe kombinacje podpięte) - na szczęście okazało się iż większość rzeczy - np codex - są również dostępne z poziomu ekranów. W sumie ma klawiszach ustawiłem tylko night vision i HUD i jak na razie daję radę.

Czytałem poradnik kopania po nowemu i juz widzę, iż mój T-7 górnik raczej się nie sprawdzi. Trza będzie znowu wyciągać Pythona chyba, iż poszukam czegoś innego.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#14
Kurczaki, czy mi się wydaje czy internali w statkach przybyło?
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#15
Nie przybyło, po prostu skaner ADS zabrali.
Teraz on nie występuje już jako hardware tylko jako software, więc zwolnił się jeden internal.
Dla DSS jednak dalej potrzebne jest miejsce Wink
Odpowiedz
#16
No tak :facepalm:
Dzięki
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#17
Grafika lepsza (tam kiedy nie wywala). Eksploracja nagle stała się ciekawa i nie trzeba latać jak ostatni idiota dokoła planet by coś ciekawego znaleźć. Kodeks spowodował, że az mi się chce grac i to wszystko co tam jest odchaczyc. A że od jutra będę no Hotasie to już całkiem mnie na świecienie zobaczą. Tongue
Odpowiedz
#18
@Ogniem_plujacy Pics pics pics stanowiska dowodzenia Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#19
Cytat:... z dziennika pokładowego:

Dzień piąty, ratunek nie nadchodzi z żadnej strony, utknąłem gdzieś w pustce między systemami, jak długo przyjdzie jeszcze czekać, czy dotrwam, czy przeżyję, może pozostanę tutaj na wieki ...

Fajna jest ta aktualizacja, chciałem naprawdę pograć, podzielić się wrażeniami ale czym mam się dzielić jak gra nadal leży i kwiczy...
Odpowiedz
#20
(17.12.2018, 10:29 UTC)tomekrip napisał(a):
Cytat:... z dziennika pokładowego:

Dzień piąty, ratunek nie nadchodzi z żadnej strony, utknąłem gdzieś w pustce między systemami, jak długo przyjdzie jeszcze czekać, czy dotrwam, czy przeżyję, może pozostanę tutaj na wieki ...

Fajna jest ta aktualizacja, chciałem naprawdę pograć, podzielić się wrażeniami ale czym mam się dzielić jak gra nadal leży i kwiczy...

Próbujcie, ja nie mogłem się zalogować od czwartku, wczoraj niespodziewanie ruszyło. Wyślijcie kilka raportów błędu z podaniem nazwy cmdr w komentarzu, być może to przyspiesza ich działanie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 996 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX. coldsoul2018 38 58,708 09.12.2021, 09:16 UTC
Ostatni post: Bob33k
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 6,013 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,653 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,625 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości