Wybor monitora.
#5
Przy 1440p na maksymalnych detalach może trochę niedomagać. Będzie więcej niż 60 fps, ale ze stałym 144 może być różnie.
[Obrazek: 84385.jpg?1742401934]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybor monitora. - przez Pienias - 16.01.2019, 14:37 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Xenderr - 16.01.2019, 14:50 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Scarlet Yuri - 16.01.2019, 15:17 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Pienias - 16.01.2019, 15:25 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Scarlet Yuri - 16.01.2019, 15:33 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Pajk - 16.01.2019, 18:30 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Yata_PL - 16.01.2019, 18:56 UTC
RE: Wybor monitora. - przez Pienias - 16.01.2019, 20:04 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Kupno Monitora Iluvatar 0 981 21.02.2022, 11:44 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Wybór dobrego fotela biurowego Piwomir 7 1,981 09.11.2015, 13:53 UTC
Ostatni post: Piwomir



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości