Ankieta: Czy jesteś zainteresowany otrzymaniem pomocy w odblokowaniu bobblehead'a?
Pewnie! Już się umawiam na termin odbioru!
Nie, dzieki. (już mam, w ogóle nie chcę, sam chce zdobyć składniki)
[Wyniki ankiety]
 
 
Thargoid bobblehead!
#1
Witam szwadron PS4!
Firma do zadań specjalnych "P3ry & gegi - Painite grinders" spółka z o.o. wychodzi z inicjatywą obdarowania członków TWHP składnikami do odblokowania bobblehead'a w kształcie Thargoidzkiego interceptora. Odblokowuje sie go u "Human Technology Broker'a".
Pomysł powstał podczas zmagań o złote trofeum w kategorii Xeno Defence gdzie odłogiem pozostawialiśmy części rozbitych statków Thargoidów w tym ich serducha. Żeby uczcić poległych Thargoidzkich wojowników postanowiliśmy posprzątać pole bitwy i złożyć ich szczątki w formie urny (bobblehead'ów) w kokpitach naszych statków. 

Do odblokowania są potrzebne:
- 1 Human Technology Broker do znalezienia przez Inarę - na górnym pasku klikamy Galaxy --> szukamy Systems And Stations --> Nearest --> Technology Broker i jezeli nie macie zaktualizowanych danych na inarze wpisujecie system w którym sie aktualnie znajdujecie.
- 10 ton Meta Alloys
- 1 Thargoid's Heart - uwaga serca są "corrosive".

Jezeli ktoś chciałby otrzymać pomoc w odblokowaniu statuetki wystarczy napisać tutaj lub pingować na discordzie najlepiej mnie, bo P3ry lekko sie urlopuje  Smile
Materiały dostarczę każdemu chętnemu niezależnie od rangi i stażu w Husarii, chodzi tylko o umówienie sie w grze na konkretną godzinę. Akcja nie powinna zająć dłużej niz 10 minut (czas uzależniony od sposobu odbierania fantów - manualnie cargo scoopem czy za pomoca limpetów). W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań walcie śmiało.
[Obrazek: aXlI2Iq.png]
Odpowiedz
#2
Brawo gegi, fajnie ze tak pomagacie, zawsze coś się dzieje jak jesteście w pobliżu. Osobiście nie posiadam bobbleheada ale tez nie specjalnie staram się by go mieć.
o7
Odpowiedz
#3
Otrzymałem i pięknie dziękujęSmile

o7
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości