Aktualizacja No Man's Sky - Beyond.
#1
Rozszerzenie do No Man's Sky, o nomen omen znajomej nazwie "Beyond" będzie do zassania już 14 sierpnia.
- No Man's Sky Online
- Wsparcie dla VR
-Zapowiedź kolejnych rozszerzeń Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#2
Wiemy wiemy Smile a ja w sumie jeszcze żadnych wyjopalisk archeologicznych nie robiłem a tu już kolejny update Smile
Odpowiedz
#3
Ale się nie mogę doczekać Smile
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#4


[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#5
Co mają na myśli pisząc No Man`s Sky online to już jest online bo można grac w kilku jednocześnie. Widziałem zapowiedz i jakoś nic za duzo sie nie zmienia no może oprócz wsparcia dla VR.
Wróciłbym do grania, jednak wolałbym ta razom założyć miasto z kilkoma ludźmi lub dołączyć do jakiegoś większego miejsca gdzie już jest kilku ludków lub więcej.
Znacie takie miejsca w NMS ?
Odpowiedz
#6
hello, ktos juz sprawdzal jak to wyglada w vr?
Odpowiedz
#7
(14.08.2019, 13:06 UTC)Christian napisał(a): hello, ktos juz sprawdzal jak to wyglada w vr?






To z PSPro

Steam jeszcze sie ociaga z update'em
Odpowiedz
#8
pany- był już update tego NMS ? mam wersję steam - ani widu ani słychu gra si enie aktualizowała już od dawna w sumie.. w samej grze nie widać nawet menu rozszerzonego o nowe opcje VR.. pojemnośc pojedynczego slotu w trybie normalnym miała mieć 10 000 z 250 jednostek. .nic nie widzę takiego
?
Odpowiedz
#9
(14.08.2019, 18:48 UTC)MAGNUM354 napisał(a): pany- był już update tego NMS ? mam wersję steam - ani widu ani słychu gra si enie aktualizowała już od dawna w sumie.. w samej grze nie widać nawet menu rozszerzonego o nowe opcje VR.. pojemnośc pojedynczego slotu w trybie normalnym miała mieć 10 000 z 250 jednostek. .nic nie widzę takiego
?

Właśnie skończyłem update na STEAM i odpaliłem gierkę:

[Obrazek: d85tkKz.png]
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#10
sprawdziłem dosłowienie po napisaniu poprzedniego posta - nadal na steam nie mam nawet komunikatu o oczekującej / zaplanowanej itp. aktualizacji.

VR nie mam i ngdy nie będzie mnie stac ano na gogle ani na sprzęt do obsługi - nieważne - bardziej mnie interesuje po prostu sama aktualizacja czy jest , czy działa i czy znowu bedę musiał grę od początku zaczynać - podobno nie...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  No Man's Sky - dyskusja ogólna Rommie_PL 728 116,310 17.02.2021, 19:55 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Exo Mech - nowa aktualizacja NMS Dako 11 2,085 09.04.2020, 20:15 UTC
Ostatni post: Kahea
  No Man's Sky - NEXT Fenyl de Lechia 113 18,461 17.10.2018, 17:26 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości