Virpil flightsticks !
#1
Jak dla mnie to cos nowego i wyglada jak powazny konkurent dla Thrustmasera Warthog.
https://virpil.com/en/shop
Joy wyglada bardzo funkcjonalnie ale nie widze osi Z.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#2
akurat brak osi Z jest zaletą, ale największą jest regulacja podstawki pod rękę której bardzo mi brakuje zarówno w T16.000 jak i w obecnym Warthogu
Odpowiedz
#3
(06.11.2017, 21:11 UTC)kris750PL napisał(a): akurat brak osi Z jest zaletą, ale największą jest regulacja podstawki pod rękę której bardzo mi brakuje zarówno w T16.000 jak i w obecnym Warthogu

w widziales te 2 rządki przyciskow na przepustnicy ? chyba napisze list do Mikołajowej Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#4
(06.11.2017, 21:19 UTC)Yata_PL napisał(a):
(06.11.2017, 21:11 UTC)kris750PL napisał(a): akurat brak osi Z jest zaletą, ale największą jest regulacja podstawki pod rękę której bardzo mi brakuje zarówno w T16.000 jak i w obecnym Warthogu

w widziales te 2 rządki przyciskow na przepustnicy ? chyba napisze list do Mikołajowej Smile

żartujesz? Przecież to nie obsługuje żadnego script editora, jak zatem skonfigurować na tym cokolwiek - chociażby nawet zakresy przepustnicy, a makra a tempo dla przycisków na joy'u?
Odpowiedz
#5
(06.11.2017, 21:33 UTC)kris750PL napisał(a):
(06.11.2017, 21:19 UTC)Yata_PL napisał(a): w widziales te 2 rządki przyciskow na przepustnicy ? chyba napisze list do Mikołajowej Smile

żartujesz? Przecież to nie obsługuje żadnego script editora, jak zatem skonfigurować na tym cokolwiek - chociażby nawet zakresy przepustnicy, a makra a tempo dla przycisków na joy'u?

nie zartuje , w zasadzie to nie korzystam z zeczy o ktorych piszesz , a soft i tak sie pojawi..
produkt jest dostepny od pazdziernika , daj im szanse Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#6
powiem tak, wygląda bardzo interesująco...

https://www.youtube.com/watch?v=ASNLt0ZcRUU
Odpowiedz
#7
(06.11.2017, 21:44 UTC)Yata_PL napisał(a):
(06.11.2017, 21:33 UTC)kris750PL napisał(a): żartujesz? Przecież to nie obsługuje żadnego script editora, jak zatem skonfigurować na tym cokolwiek - chociażby nawet zakresy przepustnicy, a makra a tempo dla przycisków na joy'u?

nie zartuje , w zasadzie to nie korzystam z zeczy o ktorych piszesz , a soft i tak sie pojawi..
produkt jest dostepny od pazdziernika , daj im szanse Smile

to raczej niemożliwe, za bardzo mnie TM rozpieścił Smile Programowanie przycisków i funkcje niesamowicie podnoszą ergonomię jego zestawów. Samo ustawienie przepustnicy pod siebie w

porównaniu do fabrycznego 50:50 to już jest spora różnica mająca kolosalny wpływ na precyzję sterowania. Czy takiej klasy oprogramowanie pojawi się w przypadku tej firmy? To już

każdy sobie sam musi odpowiedzieć no i czy każdemu potrzeba  w ogóle takiej funkcjonalności? Ja akurat muszę to mieć.
Odpowiedz
#8
(06.11.2017, 21:48 UTC)Baton napisał(a): powiem tak, wygląda bardzo interesująco...

https://www.youtube.com/watch?v=ASNLt0ZcRUU

podobno pojawił sie na amazonie , moglbys wkleic ceny z uk ?
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#9
amazon.co.uk?

W tym miesiącu mają ogłosić plany co do wersji z osią Z, więc na pewno poczekam co powiedzą.
Odpowiedz
#10
(06.11.2017, 21:11 UTC)kris750PL napisał(a): akurat brak osi Z jest zaletą, ale największą jest regulacja podstawki pod rękę której bardzo mi brakuje zarówno w T16.000 jak i w obecnym Warthogu

Czego używasz do sterowania osią Z? Ja mam zestaw CH Products i jakoś nie mogę przywyknąć do pedałów orczyka.

(06.11.2017, 23:00 UTC)Baton napisał(a): amazon.co.uk?

W tym miesiącu mają ogłosić plany co do wersji z osią Z, więc na pewno poczekam co powiedzą.

Oo high endowy joy ze skrętną osią Z? Brałbym!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Virpil UK - sklep nareszcie otwarty szkodi 1 436 29.07.2023, 23:09 UTC
Ostatni post: -PAQ-



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości