Saitek / Logitech support
#1
Informacyjnie, poszła mi sprężyna w drążku, joy kupiony w okolicy kwietnia, bez żadnych ceregieli Logitech mi wysłał nowy joystick i nie chcą starego, więc działają dość sprawnie, choć szkoda, że nie zajmują się równie sprawnie podnoszeniem jakości produktów Smile
Na dzień dzisiejszy po zakupie joya Saitek pod koniec 2015 jestem posiadaczem dwóch nowych i jednego zepsutego, cały czas bazując na wymienianiu tego pierwszego kupionego onegdaj, niedługo otworzę sklep..
Odpowiedz
#2
A nie masz przypadkiem na zbyciu zbędnej miększej sprężyny do x56? Wink Staruszek ma bodajże tylko zieloną, najdłuższą i najtwardszą...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#3
@
(25.09.2017, 14:26 UTC)Shamoth napisał(a): A nie masz przypadkiem na zbyciu zbędnej miększej sprężyny do x56? Wink Staruszek ma bodajże tylko zieloną, najdłuższą i najtwardszą...

Tutaj możesz kupić komplet lub na sztuki.
http://il2forum.pl/index.php/topic,18299.0.html
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#4
(25.09.2017, 14:07 UTC)Baton napisał(a): Informacyjnie, poszła mi sprężyna w drążku, joy kupiony w okolicy kwietnia, bez żadnych ceregieli Logitech mi wysłał nowy joystick i nie chcą starego, więc działają dość sprawnie, choć szkoda, że nie zajmują się równie sprawnie podnoszeniem jakości produktów Smile
Na dzień dzisiejszy po zakupie joya Saitek pod koniec 2015 jestem posiadaczem dwóch nowych i jednego zepsutego, cały czas bazując na wymienianiu tego pierwszego kupionego onegdaj, niedługo otworzę sklep..

Dzięki za info... będę widział do kogo uderzać po części zamienne Wink
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#5
jestem zainteresowany jakby co , moj juz ledwo zipie

(25.09.2017, 14:07 UTC)Baton napisał(a): Informacyjnie, niedługo otworzę sklep..

interesujace..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#6
Thrustmaster has problems also, you need to dl a special utility for calibration not in the main site but they send it to you after contact them and although target software is a lot better than saitek's has a lot of problems working with other than thrustmaster's devices including mouse and keyboard ....lol
" I prefer my freedom and my hunger from your chain and your well-being " The wolf and the dog (Aesop Myth) 7th century BC
Odpowiedz
#7
@Dako jesteś wielki, w pozytywnym sensie tego znaczenia Wink
Zapytanie już wysłałem, mam nadzieję że oferta nadal aktualna.

A tak serio to właśnie dlatego lubię Logitech'a, serwis w polsce może i paskudny ale wsparcie klienta nigdy mnie nie zawiodło. Stary sprzęt póki co za każdym razem zostawał w domu więc nawet jak by się kiedyś gwarancja skończyła to są dawcy chociaż przy 36m która leci od nowa na nowy sprzęt to raczej są duże szanse że Dako zacznie co 6m wystawiać zepsuty sprzęt Biggrin
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#8
Spoko Smile
Cieszę się, że pomogłem.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#9
@Dako widzę że jednak wystawiłeś tego X56 na A* Wink
Swoją drogą ciekawe co mu dolega...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#10
(27.09.2017, 07:50 UTC)Shamoth napisał(a): @Dako widzę że jednak wystawiłeś tego X56 na A* Wink
Swoją drogą ciekawe co mu dolega...

To nie ja Wink
Ja nadal mam Warthoga.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Logitech G Saitek Pro Flight X56 Rhino i inne w dobrej cenie Dako 6 7,167 27.04.2020, 20:24 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  [LORE] Joystick Logitech G Saitek X52 Pro czy Joystick Logitech X52 Banson82 5 8,368 05.10.2019, 10:16 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Potrzeby dawca Saitek X52 AkiTigra 0 2,155 22.05.2019, 09:01 UTC
Ostatni post: AkiTigra
  saitek x52 pro Mezal 11 11,194 10.11.2017, 16:15 UTC
Ostatni post: Auro85



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości