World of Tanks
#1
Photo 
Skusiłem się reklamą telewizyjną. Zagrałem 10 misji bojowych. Na razie żadnego pojazdu bojowego nie zniszczyłem. Mnie niszczyli zawsze. Grunt, że byłem w wygranych drużynach.

Proszę o porady dla początkującego (oprócz porady Berecika, odnistaluj). 

Moj nick w grze CMDR_Brachu; CMDR_Gold_Ziemniak
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#2
Parę porad na szybko:

https://www.youtube.com/watch?v=XLGhGYVHz9w
Odpowiedz
#3
@Brachu, wysłałem zapro w grze. miechus
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#4
Opracowałem medium II poziom brytyjski i przeniosłem załogę z jednoczesnym przeszkoleniem.

W Niemczech opracowuję niszczyciela czołgu

@Drakk

Jak wrócę to Cie dodam.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#5
Bite 4 lata spędzone w wot. Jedyna gra jaka wciągnęła mnie bez reszty i to na tak długo. Masa wspomnień, rywalizacji, znajomości ... Jak by ktoś miał jakieś pytania to chętnie mogę coś doradzić. Smile
Odpowiedz
#6
Z 5 lat nałogowo grałem w tę grę jak chcesz to wypożyczę Ci moje konto jest tam jeszcze golda na wykup dwu letniego konta premium i bardzo dużo czołgów premium ... nie liczę już ile tysięcy złotych wydałem na tę grę.
Ogólnie gra jest fajna ale wszystkie mecze są ustawiane przez MM tak by zawsze mieć około 40%WB (wygranych bitew) niezależnie od Twojego słabego lub dobrego skila.
Jest o tym napisana książka którą warto przeczytać.
Odpowiedz
#7
@Rommie

Wielkie dzięki za pomoc. Ja tylko w to nie grałem Smile

Próbuje samemu rozkimic grę.

MS-1 miodzo. Zaliczyłem pięć trafień kończących.

Czołg Vikers II triera rusza się jak mucha w smole
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#8
Pierwsze czołgi to zabawki do pojeżdżenia i postrzelania. Od V tieru już coś zaczyna się dziać. niszczyciele czołgów, lekkie, ciężkie, medy itp. więcej map losuje itp.
Odpowiedz
#9
Tym MS przynamniej nauczę się strzelać. Dzisiaj ustawiłem się na górce i podkalibrowego w systemie snajperskim strzeliłem i puff.

Wiem, ze najlepiej szkolić załogę i niech przesiada się na kolejny trier, jeżeli poziom przeszkolenia wyniesie 100%.
Trochę za szybko kupiłem Vikersa z II poziomu.


@koroner82

najpierw trzeba się nauczyć walczyć.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#10
@Brachu

Ale oczywiście . Ja tylko chciałem powiedzieć, że jak na grę o tankach to jednak sporo czasu zajmuje ogarnięcie gry po drugie wyszkolenie załóg. Do tego masa map, różne charakterystyczne cechy każdego czołgu ( słabe i mocne strony ) i mamy zajęcie na lata nie dni czy miesiące.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DCS: World GieNkoV 60 49,926 16.05.2022, 06:49 UTC
Ostatni post: dalo1236
  World of Warcraft Classic Globeres 32 27,645 26.08.2019, 21:38 UTC
Ostatni post: Xenderr
  World of Warships Shibusen 16 15,106 19.10.2018, 21:08 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  World of Warcraft Xenderr 10 10,594 02.08.2018, 09:37 UTC
Ostatni post: Calvarian
  Secret World Legends Rommie_PL 2 3,818 28.07.2017, 18:07 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości