World of Warships
#1
Ilu z nas poza mnie jeszcze bawi sie na morzu?
[Obrazek: 2216.png]
Odpowiedz
#2
Spedzilem w WoWS blisko 100 godzin, do tego wczesniej jeszcze troche w becie, ale statki mi sie ostatecznie przejadly. Przyjemnie mi sie w nie gralo, ale lotniskowce porzadnie mnie wynudzily, a pancerniki okazaly sie byc o wiele mniej ekscytujace, niz myslalem. Calosc w moich oczach ratowaly krazowniki i niszczyciele, na ktorych walka byla bardziej dynamiczna i kontaktowa. Jednak z czasem i one zaczely mnie nudzic, tym bardziej ze brakowalo mi w grze nowych map czy zmiennych warunkow pogodowych chocby w lekkim stopniu wplywajacych na rozrywke.
Odpowiedz
#3
No to teraz sa warunki pogodowe,a mianowicie dodali cyklony co jakis czas ktore zmniejszaja spotowanie
[Obrazek: 2216.png]
Odpowiedz
#4
Odkopie, ale trudno, nie będę zakładał nowego wątku. Ktoś z Husarskiej Braci jeszcze w to pogrywa? Widzę, że w WOT parę osób gra, ale może ktoś pyka też w bardziej tradycyjne okręty?
Odpowiedz
#5
Ja pykam Wink
Fajna gierka ale gram tylko na niskich tierach.
Odpowiedz
#6
Jak sobie przypomnę to odpalam.
Odpowiedz
#7
Ja  w sumie jakoś specjalnie wysoko nie zaszedłem ( dopiero odkryłem VIII tier w dwóch liniach). Lubię pograć Clemsonem i  zacząłem odkrywać niemieckie pancerniki. Z ciekawości pograłem tydzień na ruskim serwerze. Mają ciekawsze ewenty i lepsze nagrody, np: teraz są misje na Rewolucję Październikową, a w tym czasie na EU są na Emdena. Poza tym skorzystałem z jakiegoś zaproszenia i po jednej bitwie na VI tierze dostałem premke Texas, 3kk kredytów i 80k wolnego doświadczenia. Nie przypominam sobie, żeby coś takiego było na EU. Musimy się kiedyś umówić na jakiś dywizjonik.
Odpowiedz
#8
Ja od czasu do czasu w to gram Smile nie jakoś specjalnie aktywnie, ale zdarza mi się
Odpowiedz
#9
Widzę, że raz na ruski rok ktoś wraca do tego tematu, ja niedawno zacząłem zabawę w WoW (nie mylić z warcraftem) i powiem że fajna gierka (lepsza od czołgów WoT). Gra ktoś z husarkich braci w to? To może jakieś znajomości? Wink
Odpowiedz
#10
Ja grywam od czasu do czasu. Nick taki sam jak na forum.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DCS: World GieNkoV 60 49,890 16.05.2022, 06:49 UTC
Ostatni post: dalo1236
  World of Warcraft Classic Globeres 32 27,610 26.08.2019, 21:38 UTC
Ostatni post: Xenderr
Photo World of Tanks Brachu 421 337,781 11.04.2019, 07:57 UTC
Ostatni post: Yautja
  World of Warcraft Xenderr 10 10,574 02.08.2018, 09:37 UTC
Ostatni post: Calvarian
  Secret World Legends Rommie_PL 2 3,811 28.07.2017, 18:07 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości