Husarska Odysea
#1
Information 
A taki pomysł mnie naszedł.
Gdyby było konto o własności wspólnej. Takie Husarskie. Można by zorganizować mega wyprawę eksploracyjną dookoła galaktyki.
A pilotowanie odbywało by się rotacyjnie. Zawsze ktoś co jakiś czas miałby okazję oderwać sie od bąbla i jego zamieszania zwiedzając najdalsze zakątki galaktyki bez troski o konieczność liczenia czasu na powrót.
Odpowiedzialność - no cóż , każdy zna swoje możliwości i umiejętności. Zwiedzanie odległych układów planetarnych jednak nie powinno nastręczać zbytnich niebezpieczeństw. A co ryzykowniejsze okoliczności można powierzyć bardziej doświadczonym pilotom.

Zbliża sie okres świątecznych przecen i można zrobić zbiorową zrzutę zainteresowanych.
Sam byłbym chętny jeśli pomysł by załapał.

Ciekawe ile tygodni - miesięcy - lat (!?) udało by się utrzymać Taką wyprawę.
Co Wy na to?
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#2
2m1r by wsiadł, poszedłby do wc, owca wskoczyłaby za stery i wzium w jeta neutronówki... i rok latania w cztery litery Biggrin
Odpowiedz
#3
(22.11.2016, 19:03 UTC)Calvarian napisał(a): 2m1r by wsiadł, poszedłby do wc, owca wskoczyłaby za stery i wzium w jeta neutronówki... i rok latania w cztery litery Biggrin

van Dall się dołoży, to przecież mu nie odmówisz. Będąc "sobą" zapomni gdzie heatsinki i przypiecze statek.
Odpowiedzialność, odpowiedzialnością ale właśnie to "no nie odmówię bo przecież też się dołożył".
Już na tym etapie selekcja jest sroga.
Pomysł git.
Odpowiedz
#4
(22.11.2016, 19:03 UTC)Calvarian napisał(a): 2m1r by wsiadł, poszedłby do wc, owca wskoczyłaby za stery i wzium w jeta neutronówki... i rok latania w cztery litery Biggrin

Popłakałem się ze śmiechu BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin

Assarin, fajny pomysł Smile. Dołączyłbym się do zrzuty Smile
Odpowiedz
#5
Ja już rozpocząłem podróż, pare dni temu, ale jak będzie coś zorganizowanego to się dołączę, tak że 'count me in' Biggrin
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#6
Też chętnie się dołożę Smile czasami fajnie się oderwać i pozwiedzać nieznane i zostawić kilka systemów z nazwą np The Winged Hussars jako odkrywca Biggrin
Odpowiedz
#7
fajny pomysl Assarin, z mila checia sie dorzuce.

A moze tak po drugiej stronie ulozyc piekny napis TWH na mapie galaktyki?
Odpowiedz
#8
Teraz będzie to trochę utrudnione jako że wszystkie systemy są automatycznie wrzucane z koordynatami, trzeba by uważnie i ręcznie wszytko uploadować do edsm.net tylko wybrane systemy, znaczy edytować Logi odpowiednio czy coś w tym rodzaju
Odpowiedz
#9
Pomysł mi się podoba i mogę się dorzucić. Jedyne tylko co mnie martwi to sposób organizacji dostępu do konta (wątek, arkusz google?)... coby nie było sytuacji, że ktoś chce polatać a tutaj już zajęte Biggrin
I druga kwestia... czy FD pozwala na takie "multikonto" na które logować się będzie naście adresów IP z różnych lokalizacji? Nie zablokują konta jak coś takiego wykryją?
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#10
Drakkainen ma racje. Trzeb zasięgnąć informacji , może u Hetmana jak by to potraktowali.
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,975 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Husarska Misja Geologiczna Kuba Wolf 0 3,329 18.12.2018, 20:18 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości