Space Engineers
#1
Pozdrowienia z planety... no tej planety. Smile

Tygodnie całe kopałem surowce, budowałem rafinerie, projektowałem statki w przestrzeni niedaleko księżyca.

W niedzielę udało mi się skończyć ten statek i dotarłem w końcu do swojego celu - na planetę z atmosferą.
Wreszcie oddycham świeżym powietrzem!

[Obrazek: 2016-07-11-13-40-09-077.png]

Jak widzicie straciłem podwozie jeszcze przed lądowaniem. Jeden uszkodzony tłok zastąpiłem rusztowaniem dla wyrównania poziomów, wewnątrz jeszcze więcej podobnych prowizorek, ale... od tego jestem Inżynierem! Smile

Gra ktoś w Space Engineers?

Może by tak na jakimś serwerze stworzyć bazę TWH?
Odpowiedz
#2
Ja mam ale jak z optymalizacją bo ostatnio to kiepsko było.... przy większych bazach strasznie cięło.
Odpowiedz
#3
(11.07.2016, 14:30 UTC)Rommie_PL napisał(a): Ja mam ale jak z optymalizacją bo ostatnio to kiepsko było.... przy większych bazach strasznie cięło.

Niemal co tydzień był patch związany z optymalizacją.

Teraz mi trzyma równe 60 klatek, ale "większa baza" to względne pojęcie...

Kiedyś jednak w tej startowej naziemnej bazie pamiętam problemy z wyświetlaniem. Teraz to śmiga pięknie łącznie z wyświetlonymi blueprintami w projektorach.

Inaczej też teraz wprowadzają patche. Co tydzień wychodzi wersja testowa DEV, natomiast stabilna jest oddzielnie.
Ta testowa teraz jest bardzo przyjemna, między innymi z nowym sposobem budowania. Niestety zepsuli przy okazji wyświetlanie blueprintów więc jak by ktoś był chętny do poważniejszego działania - to proponuję po czwartku (pewnie naprawią).
Odpowiedz
#4
No ja bym se popykał - serwer mogę postawić na osobnym kompie 100/100MBit lub na swoim no problemo.
Tylko trzeba by trochę przyśpieszyć pewne działania co by się nie zakopać na śmierć Wink
Odpowiedz
#5
łoooo nawet tak? Z Twoim serwem?

Myślałem o jakimś ogólnym żeby dołączyć.

To w każdej chwili!
Jak by był na kompie 24/h to nawet jak byśmy się razem nie styknęli (ja czasowo to jestem taki niestabilnySmile to byśmy mogli coś podziałać oddzielnie!

Super! Daj znać - jestem tak to 21:00 zwykle (dzisiaj też)

Aha! Mi się w pojedynkę teraz fajnie grało na 10:3:3.
Odpowiedz
#6
To może dziś albo jutro się zgadamy.
Postawię serwer tylko muszę się nauczyć ponownie jak to było - kiedyś stawiałem ale było to ze dwa a może trzy lata temu Wink
Serwer chyba się stawiało z poziomu nie gry tylko oddzielnego programu. Muszę poszukać chyba że ty masz jakieś konkretne INFO na ten temat to nie będę musiał już szukać.
Odpowiedz
#7
Ja kompletnie na multi się nie znam.

Grałem z doskoku i z ludźmi na własnej grze hostując.

Ale może tu jest potrzebne info? : http://www.spaceengineersgame.com/dedica...rvers.html
Odpowiedz
#8
Jutro to ogarnę.
Odpowiedz
#9
Już wypolerowałem spawarkę!

Ale nie będziemy budować nic mangowego?

[Obrazek: 1392308-bigthumbnail.jpg]

W sensie - wolałbym coś bez króliczków... Biggrin

Żartuję, żartuję. Jak tak głębiej poszukałem to znalazłem sensowniejsze statki z wielkookimi dziewczynkami:

[Obrazek: art-anime-girl-city-694x417.jpg]

A w sumie to powyższe opcje i tak by były lepsze niż to, co mi zwykle wychodzi w budowie:

[Obrazek: 2015-05-18_00003.jpg]


Do wieczorka! Powinienem być po 18:00.
Odpowiedz
#10
Też mam, co prawda jeszcze nawet nie zainstalowane, ale jak znajdę czas (a z tym bywa różnie) to chętnie bym się do dołączył Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,653 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kerbal Space Program II ShiMan 3 4,663 20.08.2019, 07:22 UTC
Ostatni post: LeWaR
  [DYSKUSJA] Space simy czy... Minecraft w kosmosie? Mathias Shallowgrave 10 9,710 07.09.2017, 18:08 UTC
Ostatni post: Kyokushin
  Dual Universe - Koniec Space Engineers? ;) 2M1R 25 20,243 06.09.2017, 18:04 UTC
Ostatni post: Kyokushin
Information Intergalactic Space Crusaders - grupa steamowa 2M1R 31 26,241 05.02.2017, 09:48 UTC
Ostatni post: Calvarian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości