Ciwilizacja V
#1
Kto chciałby pograć?
Kto ma dodatki, kto nie ma?
Ja osobiście mam wszystko, co wyszło do C5 więc mogę grać i z i bez dodatków. Proponowałbym, żeby spotykać się raz w tygodniu na rozgrywkę w Civkę bo jak każdemu kto zna temat zapewne wiadomo, jeden wieczór to często za mało na jedną grę.
To jak reflektuje ktoś na partyjkę w najbliższy weekend?
Odpowiedz
#2
Ja chętnie mam BNW
Odpowiedz
#3
Mam wszystkie DLC oprócz dwóch ostatnich map packów.
Odpowiedz
#4
Łikędzik to chyba mało... pograłbym bym w civke ale z czasem krucho na multi. ps uwielbiam tą gierke oooo chwała SIDOWI Smile
Odpowiedz
#5
Jak BNW to jasne. Smile
[Obrazek: coLdRBJ.png][Obrazek: 38390.png]


Odpowiedz
#6
Do tej pory grałem tylko solo z kompem, chętnie pyknę multi.

Komplet dodatków mam Ci ja u siebie  Cool
Odpowiedz
#7
Też mam CIvke ale boję się, że start kolejnej kampanii MP skończy się jak wcześniejsza gra w EU4, po miesiącu, dwóch sesja umarła.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#8
Ja z chęcią, może w przyszłości.... teraz mam inne priorytety... Wink
Odpowiedz
#9
Mam chyba podstawkę ... nigdy nie grałem... czy poznanie mechaniki zajmie mi dużo czasu P
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#10
Siema
Civ 5 - big fan here Smile
Mam wszystkie DLC i oczywiscie Hussarie oraz Sobieskiego Smile (mod)

(10.06.2016, 08:50 UTC)Krutek napisał(a): Do tej pory grałem tylko solo z kompem, chętnie pyknę multi.

Komplet dodatków mam Ci ja u siebie  Cool

jak wyzej... chetnie pykne tylko ze moje godziny grania to 21.30 ~ 2 ga w nocy nie wczesniej

mam jednak pewne obawy co do rozgrywki fair play - wystarczy ze 2ch gosci sie umowi z soba i reszta nie podskoczy, czyli interesuje mnie tylko rogrywka teamowa 2V2 lub 3v3
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciwilizacja VI Pienias 21 17,809 08.03.2019, 23:45 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości