01.03.2019, 21:26 UTC
(01.03.2019, 21:13 UTC)Dziadostwo napisał(a):Niestety, misja nieudana... powód? ostatnie dni miałem maksymalnie intensywne w tzw. życie które sprawiło mi prezent w postaci pogrzebu mojego psa "Freii" co mnie dobiło bo jestem typowym psiarzem oraz na deser okazało się że ta moja choroba to zapalenie ucha wewnętrznego czy tam środkowego co spowodowało głuchotę na oba ucha w 90% oraz jest ryzyko że jak nie będę dbał to utracę słuch więc zesrany ze strachu leżę od 2 dni w łóżku łykam antybiotyk przy akompaniamencie pisku w uszach.. (i z tego miejsca muszę cię przeprosić dziadzia bo włożyłeś serducho w pomoc a ja nie podołałem) ALE MAM NADZIEJE ŻE DO WYLOTU SIĘ W MIARĘ POZBIERAM I LECĘ OCZYWIŚCIE Z WAMI (a co do planu to również jestem za).(01.03.2019, 20:21 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Strzyga, Dziadostwo jakis plan bliżej w końcu przedstawicie _ mieliście lub mieliśmy go omówić w większym gronie -
chyba ze już polecieliście - ale jeśli tak to po co był ten temat wogule zakładany?
Przepraszam, tydzien mialem wyciety z zyciorysu. Przy okazji odblokowywania F.Farseer dla Strzygi, wpadlismy na pomysl, by poleciec do Sagittariusa A (klasyka) zwiedzajac po drodze:
-Coalsack
-IC 4064 Nebula
-HD152233 i pobliskie "widoki"
-NGC6188 Nebula
-Lagoon Nebula
-Trifid/Traikaee AA-A H2
-Omega Nebula
-Eagle Nebula
-Skaudai AA-A H71
-Gru Hypue AA-A H69
...
i dalej Sagittarius. W drodze powrotnej Kopernik, gdzie bedzie mozna sprzedac mapy. Tam mozemy sie rozstac, albo zrobic petle powrotna przez inne mglawice (jestem za!). Mglawic jest tam sporo, wiec mozna pojsc tu na zywiol/dogadac sie na biezaco. Proponuje zakrecic do "banki" na wysokosci Prai Hypoo AA-A H60.
Czekamy na wiadomosc od Strzygi - pozbierales juz materialy i zrobiles juz do konca statek?
P.S Przepraszam za brak polskich znakow, wciaz nie zainstalowalem na tym windowsie polskiego alfabetu.
