Joystick z twistem (moze cos logitecha)
#1
Hej,
Ogłoszenia nie chciałem na razie dawać do "Bazaru", ale rozglądam się za jakimś Joy'em (praworęcznym).
Latam sobie na HOSAS'ie, czyli 2 razy Thrustmaster 16000M. Sprawują się ok, tylko zaczyna mi trochę brakować na prawym Joy'u przycisków, stad pomysł zamiany/kupna jakiegoś innego modelu: najlepiej coś z 2-ma, 3-ma "grzybkami" i buttonem/grzybem pod kciukiem. Jako lewy został by dalej TM 16000M, z przyciskami skonfigurowanymi jako modyfikatory (alt, shift, ctrl).
Kilka pytań:
1. Czy jest w ogolę szansa kupić sam Joy z zestawów Logitecha (X52, X56) ale bez przepustnicy ?
2. Czy ktoś miał może Constellation Delta od Virpil'a ? Daje się to wpiąć w standardowa podstawek od Warthoga, tak żeby działał Twist ? Koszt zakupu całości z podstawka Virpila przekracza mój budżet, ale mam opcje dorwać taniej zajechanego Warthoga ze sprawna podstawa: dokupiłbym do tego sam drążek + adapter.
3. VKB Kosmosima ? Chyba straszna egzotyka w PL, ale może ktoś używał ? Z tego co rozumiem tez dają adaptery do podstawek Warthogow, może ktoś miał okazje testować ?
4. Czy coś innego na rynku jest warte zainteresowania (np. Mamby ? Podobno nowe partie maja strasznie kiepska jakość).

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi Smile
Odpowiedz
#2
Odniosę się tylko do punktu 1.
Zakup samego joya X52/X52pro nic Ci nie da bo joy do komputera jest podłączany przez przepustnicę tylko ona posiada USB.
Pozostaje zakup X56 bo w tym przypadku zarówno przepustnica jak i joy są podłączane osobno tzn. mają własne niezależne kable USB.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [LORE] Joystick Logitech G Saitek X52 Pro czy Joystick Logitech X52 Banson82 5 8,231 05.10.2019, 10:16 UTC
Ostatni post: Dyspozytor



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości