model 341-B
#1
Video 
Zostałem wyłączony na własną prośbe w 2179 roku po katastrofie ratunkowej kapsuły na planecie FURY w sektorze Neroid. Odnaleziony i naprawiony przez T.M. Weyland.
Odpowiedz
#2
0220 Komputer pokladowy wybudzil mnie w trybie awaryjnym. Na okrecie syreny ostrzegawcze wyją wśród dyskoteki świateł. Dryfujemy. Brak tlenu na pokladzie. Mr Weyland spoczywa na srodkowym fotelu dowodcy, kokpit roztrzaskany, jego przylbyca od hełmu zreszta też. Traflilismy w gwiezde neutronowa, FSD prawie usmażony, kieruje sie na pierwsza nadajacą sie do lądowania planete.
Odpowiedz
#3
Długo mi zabrało naprawienie modułów naprawczych, a potem poszło z górki. Mr Weyland spoczął w kopcu, może kiedyś zostanie odnaleziony przez jakiegoś ciekawskiego pilota. Problemem był przeciąg przy starcie, mimo, iż na planetoidzie była naprawdę szczątkowa atmosfera. Sprawdzając mapy znalazłem nowo powstała stację w pobliżu centrum galaktyki. OUTFIT w pełni funkcjonalny, zadokowałem tym przypominającym pasikonika kadłubem. Zdałem dane kartograficzne i wykorzystane kredyty poszły na doprowadzenie okrętu do stanu używalności i muszę przyznać, że stan po wylocie okazał się więcej niż zadowalający. Przejrzałem logi pokładowe i postanowiłem kontynuować misję według planu DW2 ruszając w dziewiczy lot razem z luźno trzymającą się grupą pilotów. Moduły dodatkowe sugerują okręt ratunkowy, logi to potwierdzają, więc czas spłacić kredyty zaciągnięte od losu.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości