Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obeliski Guardians
#1
Witajcie Husarze i Kadeci!

W tym tekście dowiecie się o najważniejszych faktach dotyczących Obelisków i co z nimi zrobić. Po pierwsze należy odebrać specjalna misję od inżyniera Ram Tah, w systemie Meene. Aby zacząć misję musicie po prostu wylądować na stacji Felice Dock. Aby znaleźć ruiny musicie szukać w okolicach systemu Col 173 Sector JX-K B24-0 gdzie znajdziecie dwie ruiny i jeden settlement. Ruiny wyświetlają się w panelu nawigacyjnym jeśli znajdujecie się bliżej niż 1000ls od nich. Jeśli już znajdziecie ruiny to pracę radzę zacząć od zlokalizowania Ancient Active Obelisks i wyczytania z nich niezbędnych informacji. Informacje występują w postaci grafik, grafiki są dwie i symbolizują dwa Commodities (znajdziecie je rozrzucone po ruinach) których potrzebujecie do odblokowania danych. W rozszyfrowaniu informacji pomoże wam poniższa grafika.

[Obrazek: 4EQLg8g.png]

UWAGA! Niektóre Obeliski mogą być uszkodzone. Nie wyświetlają one żadnych informacji i w tym przypadku trzeba polegać na zgadywaniu. Jeśli jeden przedmiot jest dobry ale kombinacja nie jest, nie otrzymacie żadnej wiadomości. Jeśli macie nieodpowiednie przedmioty to natychmiastowo otrzymacie wiadomość od szanowanego Ram Taha. Mam szczerą nadzieje że ten grafik i kilka informacji jakkolwiek pomogą wam w odkryciach.

Miłego odkrywania życzy CMDR CaptainJoint
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy wszystko rozumiem - odblokowałem sobie 2 lub 3 patterny , rozumiem ze jest ich 6 i dopiero wtedy lecimy po kasiure do RAM Taha?
Czy strzałeczka i jej umiejscowienie na twoich ilustracjach ma znaczenie ? Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#3
dodam ze ta misja z Felice Dock za 10mln to jest stara
jezeli polecicie do Mitchell Dock to dostaniecie nowa misje za 30mln z audiologiem
Odpowiedz
#4
Szukam w tym poradniku poradnika ale ciężko Biggrin
[Obrazek: coLdRBJ.png][Obrazek: 38390.png]


Odpowiedz
#5
Faktycznie ciezko, spotkalem tam komandora, ktory siedzi tam juz kilka dni i skanuje. Nawet kilka razy z nim robilismy i nic, Jutro podam mu to w kolejnosci jak go spotkam i zobaczymy co wyjdzie. Jak na razie to nam kilka blueprintow broni wyskoczylo ze skanowania.
Odpowiedz
#6
(07.03.2018, 07:45 UTC)DeJoT napisał(a): Szukam w tym poradniku poradnika ale ciężko Biggrin

Potwierdzam poprawienie błędu! Słowo "poradnik" zostało zastąpione słowem "tekst".  Wink
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości