Ankieta: Czy weźmiesz udziął w rzezi i na czym
Ankieta jest zamknięta.
TAK na PS4
44.44%
4 44.44%
Możliwe, jeszcze nie wiem na PS4
44.44%
4 44.44%
TAK na Xboksie
11.11%
1 11.11%
Możliwe, jeszcze nie wiem na Xboksie
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czas Na Mordowanie
#1
Wielkie żniwa statków pirackich aby przejąć system KAMITRA organizowane przez Cmdr Scarlet Yuri 
szczegóły tutaj  http://forum.thewingedhussars.com/showthread.php?tid=4073&pid=94871#pid94871

DATA 31 STY 3304
GODZINA 19:00 GMT / 20:00 PL
LOKACJA KAMITRA / Hammel Terminal
TRYB OPEN/GROUP/SOLO MODE









Dlatego zapraszam wszystkich pilotów konsolowych do wspólnej akcji. Organizujemy skrzydła i lecimy na RES HAZARDOUS w systemie (info wkrótce). W każdym skrzydle będzie co najmniej jeden doświadczony pilot w dobrym statku aby prowadzić tych mniej doświadczonych.

Jeśli nigdy nie walczyłeś to teraz masz super okazję, wystarczy ci Cobra lub Viper według bulidów podanych przez Yuriego i spokojnie dasz radę tylko przestrzegaj 3 zasad

- trzymaj się blisko dowódcy skrzydła, jak wpadniesz w kłopoty reszta będzie mogła Ci natychmiast pomóc

- atakuj tylko cele zaznaczone przez dowódce, siła ognia całego skrzydła szybko sobie radzi z każdym piratem

- nigdy nie atakuj jako pierwszy poczekaj aż inni otworzą ogień (npc koncentrują się na pierwszym który ich zaatakował) 


A tym doświadczonym nie muszę tłumaczyć co i jak  Biggrin Miejcie tylko oko na na resztę skrzydłowych.


Skrzydła oraz ich ilość będzie uzależniona od ilości chętnych. Akcja na obu konsolach, w razie potrzeby będę na walczył na Xboksie lub PS4

Na Xboksie akcje organizuje cmdr Biomm

Chętnych proszę o napisanie w jakiej roli by chciał wziąć udział: dowódca skrzydła lub skrzydłowy. Skład skrzydeł podany będzie w piątek wieczorem. 
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#2
CMDR Unigenitus zgłasza się na skrzydłowego i jak pisałem w oryginalnym temacie godzina początkowa też dla mnie nieosiągalna bo w tym czasie pewnie jeszcze będę walczył z risotto i gośćmi w domu, chyba że się impra nie będzie kleić to ich wsadzę w kapsułę desantową i dołączę asap.
Odpowiedz
#3
Zgłaszam się obojętnie w jakiej roli,aczkolwiek na 20 się nie wyrobię,będę później
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#4
Będe na 100% tylko nie wiem czy wyrobie sie na 20?
[Obrazek: CjVWdFs.png]


Odpowiedz
#5
Mała aktualizacja:
Na Xboksie akcją opiekuje się Cmdr Biomm
Z racji tego że dzień wcześniej TWH wejdzie w stan ELECTION (wybory) w systemie MI HE. Co oznacza że BH nie będą przez ten czas działać na wpływy TWH. 
Zmienia się tylko to że mordujemy do upadłego nie przejmując się ile oddajemy i gdzie.  Biggrin

Proszę oddawać głosy na ankietę
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#6
Chętnie ,ale córka ma urodziny więc raczej przed 22 nie uda mi sie zalogować. A potem sie zobaczy Smile
[Obrazek: oeMhYdu.png]  
Odpowiedz
#7
Moze uda sie dolaczyc, zastanawiam sie jaki stateczek bylby najlepszy, do wyboru mam pytona, FDL, corvette i cuttera
Odpowiedz
#8
Bierz takiego jaki ci pasuje. W piatek lecę sprawdzić sąsiednie systemy pod kątem RESów. Bad już dostał info w jakim można pobroić Wink

Lecę Korwetą więc jaką ochronę mniejszym statkom dam Smile
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz
#9
@Biomm ponieważ i tak BH nie będzie miało wpływu na husarie. To wybierz jakiś system TWH z RES Hazrdous i dużą stacją aby nie trzeba było daleko latać. Bo taki z outpostami to blisko HR masz JAROJINANH. Akcja przejęcia KAMITRA odbędzie się za tydzień, a w sobotę zrobimy sobie próbę generalną  Biggrin
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#10
No w piątek sobie tam polatam i zobaczymy Smile

Jak ktoś chce dołaczyć to zapraszam. Wiem że tu pare osób gra na xboxie
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki? trebor76 125 136,180 23.01.2022, 18:03 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  ED na PS5 Kromeq 8 4,013 08.09.2021, 16:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,302 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,105 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
  PS4 na jaki kraj założyć konto PS Network? Xenderr 9 16,511 09.12.2018, 15:32 UTC
Ostatni post: grzechS-I-N



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości