Ile czasu spędziłeś w kosmosie ?
#1
[Obrazek: 3C335D82-3BD0-4E7B-9F6F-F3F32B9E4D4018f70.jpg]

Jestem ciekaw ile godzin już spędziliście w kosmosie na konsolach, i szczególnie na Ps4 z powodu niedawnej premiery, bo koledzy za PC to pewnie już okrążyli galaktykę po 10 razy Tongue

Ogólnie gram po pracy od 22:00 do ok 24:00/01:00, no i w pracy po pare godzin zależy od ruchu, a na wolnym też pogrywam, ogólnie nie jestem zadowolony z czasu jaki poświęcam konsoli, przed urodzeniem się córeczki było o wiele, wiele więcej czasu Tongue

po przeliczeniu wychodzi jakieś 564h jak to wygląda u was, jestem bardzo ciekaw tego Biggrin Ogrywam też inne tytuły w między czasie, wiem powinienem grać tylko w ED Tongue
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#2
No generalnie grę posiadam juz ponad miesiąc. Gram tak od 21 do 12, w tygodniu oczywiście. W weekend zdarzy się jakaś nocka. Generalnie Elite jest czymś co zupełnie oderwalo mnie od innych gier i teraz siedzę caly czas w kosmosie. Za niedługo będzie 200 h ;-)
Odpowiedz
#3
No tu się zgodzę, bo po części z powodu pracy powinienem być na bieżąco z tytułami jakie wychodzą i przed premierą ED tak też było, miałem ograne wszystkie nowości....teraz robi mi się taka kupka zaległości, że aż mnie to przeraża, dziś do domu wracam z Destiny 2 i powiem szczerze, mam ochotę włączyć ED i pokopać trochę w asteroidach Biggrin Naprawdę straszna jest ta gra Sad A szykuje się bogaty październik Sad Możliwe, że Xenoblade 2 na Switcha mnie troszkę uwolni od kosmosu... ehh
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#4
No jest zastuj, ale narazie nie narzekam, nawet jak nie mam potrzeby grac w inne tytuły :-)
Odpowiedz
#5
Ja mam 1190 h przegrane
Odpowiedz
#6
Nie liczy mi czasu w grze! Ale jaja na PS4 mam 0.00 Na PC mam 6 dni i 2h a na Xboksa prawie 78 dni Biggrin Dużo ale nie czuje aby to był czas zmarnowany bo cały czas mam fun.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#7
podliczenia steama:

Elite - 1391 h.

i dla porównania Arma 3 którą mam od alfy czyli dobre 3 lata ? i gram regularnie w rozgrywkach klanowych : 1201 h. Smile

widać wyraźnie co mi się bardziej na mózg rzuciło Smile
Odpowiedz
#8
Steam-2541h
Odpowiedz
#9
Steam -3241 h Biggrin Biggrin Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#10
Steam 1139h.
[Obrazek: 43414.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości