WARFRAME
#1
W skrócie - śmigam ponownie, tak jako odskocznia od ED Smile

Dla tych co nie wiedzą, jest to generalnie slasher z niezłą tajemniczą otoczką fabularną i masą misji mających na celu kasowanie wrogów (za pomocą karabinów, pistoletów oraz broni ręcznej bazowanej na broni białej - miecze, katany, baty itd).

Dodatkowo co lubię, jest w pewnym sensie system zbierania i upgradowania kart do postaci i broni za pomocą których robimy buildy postaci, podnosimy statystyki itd

Crafting - czasochłonny, grind materiałów + nieraz czekanie nawet 24h aż coś się zbuduje

Kiedyś założyliśmy mały klan dla budowania własnego DOJO i labolatoriów do badań nad kolejnymi broniami - mam tam w sumie vice-admina, admin już nie gra, więc jestem sam Tongue

Nick: dasketh (standard)
Odpowiedz
#2
Potwierdzam, przyjemny dla oka i w rozgrywce zabijacz czasu.
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#3
Zerknę, bo wiadomo jak mnie łatwo zmanipulować, choć czasu brak Wink
Odpowiedz
#4
Grałem ze 3 lata temu przez 20 minut. Rozgrywka pewnie mocno się zmieniła, także nie oceniam. Co mnie bezwzględnie odrzuciło to to, że aby zrobić sobie kolor pancerza inny niż sraczkowaty musiałem zapłacić w dolarach. Także dzięki.
Odpowiedz
#5
(14.07.2017, 18:58 UTC)Crazied napisał(a): Zerknę, bo wiadomo jak mnie łatwo zmanipulować, choć czasu brak Wink

Excalibur i dwa miecze to najlepsza młócka pod słońcem. 
Swoją drogą chyba czas odkurzyć konto i zobaczyć co się zmieniło Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#6
Na razie oglądałem Updated First Look od MMOHut i się instaluje.
Czasu mam niestety tyle, że zagram jakiś meczyk w Insurgency co najwyżej :<
Nawet na forum nie siedzę już po 12h.
Odpowiedz
#7
Rzeczywiście zacna giera!

- taki nieco bardziej rozbudowany THE DIVISION w klimacie SF
- w całości PO POLSKU !
- świetnie chodzi na XBOX padzie (po ogólnym przyzwyczajeniu do sterowania)
- Baza w statku na wzór Andromedy świetnie wkomponuje człowieka w klimat. Dodaje poczucie podróży i eksploracji.

...no i to wszystko za darmo...

@dasketh - próbuję do Ciebie jakoś dołączyć - nick: robcza
Odpowiedz
#8
(29.07.2017, 07:11 UTC)Robinus napisał(a): Rzeczywiście zacna giera!

- taki nieco bardziej rozbudowany THE DIVISION w klimacie SF
- w całości PO POLSKU !
- świetnie chodzi na XBOX padzie (po ogólnym przyzwyczajeniu do sterowania)
- Baza w statku na wzór Andromedy świetnie wkomponuje człowieka w klimat. Dodaje poczucie podróży i eksploracji.

...no i to wszystko za darmo...

@dasketh - próbuję do Ciebie jakoś dołączyć - nick: robcza

Robin sorry, nie wiedziałem że to Ty Biggrin

Dzisiaj Cię dodam Smile Wiele osób zaprasza z randomów jak widzą czym gram, więc nie.przyjmuję przez ro zbyt wielu znajomych. Osobiście używam wersji angielskiej, powód jest prosty - handel i nazwy modów, buildery są też po angielsku. 

Mam zbudowane DOJO, to Cię zaproszę też do klanu dwuosobowego, drugi nie gra już, ale ma własność, mam vice szefa Tongue

Chętnie pośmigam w teamie Smile
Odpowiedz
#9
A tak, domyśliłem się dasketh.

Mam nadzieję, że w klanie nie będzie przeszkadzała inna wersja językowa.


A do zalet dla innych potencjalnie zainteresowanych dorzucę jeszcze:

- PROCEDURALNIE GENEROWANE MAPY
- fajnie zróżnicowane misje: niszczenie, porwania, wykradanie danych, i wiele innych zarówno na planetach ze zróżnicowanym klimatem jak i w bazach czy statkach kosmicznych

Aaaa no i właśnie - klanowe DOJO które buduje się z segmentów! Podobno fajne rzeczy można w tamtejszym warsztacie stworzyć, więc chętnie przystąpię do klanu!
Odpowiedz
#10
Nie, język to nie problem, bo po pierwsze "klan" to obecnie ja tylko - sobie DOJO zbudowałem jak mi się podoba i chętnie przyjmę osoby z TWH do tego przybytku, po drugie nakładka językowa jest autonomiczna a nie serwerowa - więc od strony mechaniki gry nie ma kompletnie żadnego zgrzytu Smile

Misji jest sporo, różnych, każda mapa inna - ale zachowana w konkretnym stylu planety. Jest kilka misji Questów, niektóre trzeba przejść SOLO z przyczyn fabularnych.

PS. Z czasem będziesz latał w kosmosie jeszcze w tzw. Archwing Smile A teraz mają wprowadzić pierwszą mapę Open World gdzie normalne bieganie i archwing mają być połączone. Ciekawe jak to wyjdzie.

Gierka jest świetna, nie trzeba wydawać realnej kasy na nic w praktyce, ale nie chcę tutaj dyskutować o ideologii mikropłatności i "pay-to-win" bo mam swoje zdanie w tej kwestii. Za free nie traci się nic z kontentu, ale to moja prywatna opinia.

Jak będę w grze to wpadnę też na TS, wpadaj to polecimy jakieś Twoje misje bo do moich pewnie nie będziesz miał dostępu Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości