Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie UA/UF
#1
Czołem CMDRzy

Pewnie większość z Was ma odblokowanego Palina, jednak piloci którzy tak jak ja z początku uznali  to za zbyt czasochłonne i nadali thrusterom G5 niski piorytet,  przedstawiam szybki sposób na zdobycie 25 Unknown Fragmentów niezbędnych do odblokowania Palina.
Generalnie sposoby były 2-wa ale jeden z nich tj. farmienie UA z rozbitej na planecie Anakondy i relogi został przez Fdev team ubity.
A zatem lecimy do HIP 14479 szukamy USSa "Anomaly Detected" i tutaj często spotykałem opinie ze odnalezienie owego USSa w odpowiedniej ilości zajmuje szmat czasu ( okolo 3 ~5 godzin) , sposób który podaje to farmienie 25~30 Unknown Fragmentów w 25 minut.

Po wlocie do systemu przygotowujemy sie następująco:
- włączamy orbit lines na prawym panelu
- na lewym panelu aktywujemy set filters i zaznaczamy tylko USSy i Stars
- oddalamy sie od gwiazdy na odległość 600 ~ 1400 Ls
- lecimy po orbicie utrzymując średnia prędkość powiedzmy 20c i mniej więcej stalą odległość od gwiazdy i ja obkrążamy
- w moim przypadku najwięcej USSów " Anomaly Detecded" rolowało przy odległosci 860 ls od gwiazdy i lecąc po orbicie co 2~3 minuty natrafiałem na oczekiwany USS
- po wlocie do "Anomaly Detected" bierzemy na cel "Unknown Artefakt" i tutaj mamy 3 opcje:
 a) na amerykańskiego żołnierza tj. harpointy i ładujemy =  rozbity UA który daje nam jeden Unknown Fragment z którego defacto otrzymujemy w cargo 3 fragmenty
 b) na fajtłapę - podlatujemy i zwyczajnie uderzamy w UA = ciągle 1 Unknown Fragment
 c) na cwaniaka - uderzamy w UA z boostem = rozlatuje sie on na 2x Unknown Fragmenty co daje nam w cargo 6 fragmentów

stosując sposób C zdobyłem 30 Unknown Fragments w 27 minut, polecam i powodzenia.. Biggrin
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#2
Nice, Rep leci
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#3
dzieki Brachu
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#4
Ja jak czytam o farmieniu, grindowaniu, itd. to mi opada... immersja,
ale za takie dochodzenie - i sposób "na cwaniaka" z poświęceniem kadłuba - jak najbardziej Rep się należy! Smile
Odpowiedz
#5
(14.12.2016, 07:58 UTC)Robinus napisał(a): Ja jak czytam o farmieniu, grindowaniu, itd. to mi opada... immersja,
ale za takie dochodzenie - i sposób "na cwaniaka" z poświęceniem kadłuba - jak najbardziej Rep się należy! Smile

Zamiast farmienie można użyć określenia "poszukiwania" przy poszukiwaniu UA, grindownie to jest handlowanie a w przypadku grindu rangi to po prostu zwykłe żołnierskie obowiązki.

I wtedy jest immersja.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#6
ciekawe, akurat jestem na etapie 'zabawy' z inzynierami wiec przyda sie jak nabardziej, dzieki Yata + rep
Odpowiedz
#7
(14.12.2016, 07:58 UTC)Robinus napisał(a): Ja jak czytam o farmieniu, grindowaniu, itd. to mi opada... immersja,
ale za takie dochodzenie - i sposób "na cwaniaka" z poświęceniem kadłuba - jak najbardziej Rep się należy! Smile

Moze faktycznie nalezaloby zmienic naglowek co by nie kloc po oczach "imersyjnych" graczy , sam za takiego lubie uchodzic ;-)
Zauważ jedak ze to poradnik inzynierski z serii "clean" - bez "dirty" relogow...

Poprawie pozniej teraz siedze na mobilnym urzadzeniu..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#8
(14.12.2016, 08:38 UTC)Yata_PL napisał(a):
(14.12.2016, 07:58 UTC)Robinus napisał(a): Ja jak czytam o farmieniu, grindowaniu, itd. to mi opada... immersja,
ale za takie dochodzenie - i sposób "na cwaniaka" z poświęceniem kadłuba - jak najbardziej Rep się należy! Smile

...

Zauważ jedak ze to poradnik inzynierski z serii "clean" - bez "dirty" relogow...

...

Tak jest! Nie mogłem się powstrzymać ale moja uwaga była zbyteczna. Bardzo fajny "sposób na Palina".

ale jeszcze mała złośliwość z zazdrości:
Odpowiedz
#9
Nadal Aktualny i szybki sposób +rep , ty!
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
#10
Przyda mi się niebawem pewnie, dzięki Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 96,378 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 29,025 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,382 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,881 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions GieNkoV 29 32,518 18.04.2017, 11:46 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości