EU4 - nowa sesja
#1
Rozpoczynamy nową sesję EU4:
- kraj: dowolny
- sojusze: dowolne (szczególnie pomiędzy graczami
- Start: 2 weekend czerwca (dzień i godzinę dostosujemy do wszystkich/większości)
- prędkość gry: 2.
Wiem że sporo Husarzy gra w EU4, zapraszam wszystkich chętnych do zabrania głosu w tym wątku.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#2
Proszę o dopisanie. Akurat w ten weekend (11-12.06) pewnie mnie nie będzie w domu ale to najwyżej wystartuję z drugą sesją.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#3
(03.06.2016, 08:08 UTC)Drakkainen napisał(a): Proszę o dopisanie. Akurat w ten weekend (11-12.06) pewnie mnie nie będzie w domu ale to najwyżej wystartuję z drugą sesją.

Jeżeli o mnie chodzi to może być 10.06 Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#4
Odkopuję temat, znalazłoby się ze 3 osoby chętne na nową sesję na najnowszym patchu? Mogę hostować grę mam większość DLC.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#5
Ja bym chętnie zagrał ale pod warunkiem, że sojusze pomiędzy graczami będą tworzyły się w sposób naturalny zależnie od okoliczności (podobnie jak wojny  Biggrin) a nie jak było za poprzedniej sesji, że wszyscy grali razem w jednej wielkiej drużynie  trzymając sie za rączki. Tongue
[Obrazek: franzv2.jpg]
Odpowiedz
#6
(12.07.2016, 09:56 UTC)Franz Lionport napisał(a): Ja bym chętnie zagrał ale pod warunkiem, że sojusze pomiędzy graczami będą tworzyły się w sposób naturalny zależnie od okoliczności (podobnie jak wojny  Biggrin) a nie jak było za poprzedniej sesji, że wszyscy grali razem w jednej wielkiej drużynie  trzymając sie za rączki. Tongue

Ostatnia "dziwna sytuacja" wynikała z lokalizacji krajów prowadzonych przez graczy. Poza tym była to sesja naukowa coby nauczyć albo przypomnieć sobie jak się gra. W nowej sesji nie ograniczałbym się nawet do Europy więc samo z siebie zawieranie skutecznych sojuszy graczy byłoby trudniejsze.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#7
(12.07.2016, 09:56 UTC)Franz Lionport napisał(a): Ja bym chętnie zagrał ale pod warunkiem, że sojusze pomiędzy graczami będą tworzyły się w sposób naturalny zależnie od okoliczności (podobnie jak wojny  Biggrin) a nie jak było za poprzedniej sesji, że wszyscy grali razem w jednej wielkiej drużynie  trzymając sie za rączki. Tongue

Dokładnie, ktoś będzie chciał sojusz, czemu nie, ale nie będzie sytuacji gdzie np Ming będzie w sojuszu przez 200 lat z Francją z powodu "bo gramy razem", nie o to chodzi Smile
Jedynie potrzebujemy chętnych, fajnie by było w sierpniu zacząć.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#8
\ o /
Odpowiedz
#9
Podbijam temat, dawno nie grałem, jakieś nowe DLC się ukazało. Ktoś chętny, ten weekend 15-16?
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#10
Ja tym razem odpadam z EU4Smile może następnym razemSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sesja w Talisman Mathias Shallowgrave 61 48,543 24.11.2018, 17:39 UTC
Ostatni post: szarik
  Jurassic Park Evolution - nowa gra od Frontiera Mathias Shallowgrave 17 15,640 05.04.2018, 12:29 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Dziś wielka sesja Arma III! Baton 4 4,342 29.07.2016, 13:59 UTC
Ostatni post: 2M1R
  Nowa gra dla 2M1Ra - Goat Simulator - Waste of Space n2god 1 2,778 27.05.2016, 11:18 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości