06.08.2017, 10:48 UTC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2017, 10:53 UTC przez Robinus.)
[quote pid='79784' dateline='1502015918']
Ahhh no to rozwiązuje problem! Faktycznie dasketh chyba też tak mi to tłumaczył.
@dasketh - wstrzymaj remont
- może alarm niepotrzebny - muszę sprawdzić przy następnej transakcji.
Aha - poszło kilka zaproszeń do Ciebie przez przypadek - nie zdziw się, ale wróciłem do gry na PADzie i za grzyba nie wiedziałem jak gościa z chata zaprosić do zespołu. Domyślnie mi Ty wpadałeś jak próbowałem z innego okna zaproszenia robić.
[/quote]
(06.08.2017, 10:38 UTC)Paspartum napisał(a):(06.08.2017, 10:21 UTC)Robinus napisał(a): Największy ból to braki w slotach na WARFRAME i BROŃ, które trzeba okupować za platynę.
W związku z tym zacząłem mały handelek.
Polecam, kto nie zna - stronkę https://warframe.market
która jest zintegrowana z grą.
Po wystawieniu tanio jakiegoś blueprinta PRIME który wypadł ze "Szczeliny" - po kilku minutach zgłosił się chętny na chacie.
@dasketh - w DOJO stacja handlowa jest w magazynie. Gość którego zaprosiłem miał problem z trafieniem, bo zespawnował się przy wejściu główym.
Może by przenieść stacje gdzieś albo zmienić nazwę teleportu na "TRADE", czy coś innego wymyślić - nie znam możliwości wszystkich - żeby niepolaki trafiać mogły łatwiej?
Z tego co pamietam wystarczy ze jedna osoba uzyje stacji - ta druga musi byc gdziekolwiek w DOJO
Ahhh no to rozwiązuje problem! Faktycznie dasketh chyba też tak mi to tłumaczył.
@dasketh - wstrzymaj remont
- może alarm niepotrzebny - muszę sprawdzić przy następnej transakcji.Aha - poszło kilka zaproszeń do Ciebie przez przypadek - nie zdziw się, ale wróciłem do gry na PADzie i za grzyba nie wiedziałem jak gościa z chata zaprosić do zespołu. Domyślnie mi Ty wpadałeś jak próbowałem z innego okna zaproszenia robić.
[/quote]
GalNet RADIO: http://listen.radionomy.com/galnet.m3u
