HOTAS4 vs Dualshock 4
#2
Ja lata ci się dobrze na padzie - lataj na padzie.
Nie ma co słuchać innych, to tobie ma być wygodnie.
A jak za jakiś czas stwierdzisz, że jednak spróbujesz HOTASa - to go kupisz.

A co do pytań, w HOTASie jest wszystko czego ci trzeba....
Jednakże, HOTASy też są różne... są tematy na forum, np o Thurustmasterze HOTAS-X - właściwie, to tak jak HOTAS4, chyba 4 jest na czujnikach HALLa - to różnica.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez SimpleMe_PL - 16.07.2017, 12:54 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez GutenbergPL - 16.07.2017, 12:58 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez SimpleMe_PL - 16.07.2017, 13:01 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Fenyl de Lechia - 16.07.2017, 13:18 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez SimpleMe_PL - 16.07.2017, 13:32 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Fenyl de Lechia - 16.07.2017, 14:41 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Mathias Shallowgrave - 16.07.2017, 15:21 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez SimpleMe_PL - 16.07.2017, 15:43 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Max NightHunter - 16.07.2017, 16:00 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Haji-me - 16.07.2017, 16:47 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez SimpleMe_PL - 16.07.2017, 16:59 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez DevoloPL - 18.07.2017, 19:37 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez RADKO707 - 18.07.2017, 19:59 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez Fenyl de Lechia - 18.07.2017, 20:19 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez mateuke - 18.07.2017, 20:50 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez szkodi - 18.07.2017, 23:51 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez QCIAK - 19.07.2017, 07:51 UTC
RE: HOTAS4 vs Dualshock 4 - przez GutenbergPL - 19.07.2017, 08:04 UTC



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości