Veni, vidi, abii
#16
Za moich czasów... hue hue zawsze chciałem to napisaćSmile
A więc do sedna. 2,5 roku temu kupiłem ED no i co?? No i farmienie na pierwszego Vulture'a zabiło moją chęć do grania w dosłownie miesiąc. Szczerze mówiąc myślałem sobie, że do mojego stateczku wsiądę dopiero w 3 sezonie. Jednak ostatnio za namową moich kolegów spróbowałem ponownie, zakupiłem Horizons i dałem grze drugą szansę. Co mogę teraz powiedzieć o tym tytule teraz?? Gra przeszła ogromne zmiany!!! Chcę farmić c®ebuliony??To wsiadam w stateczek, eksploruję, wykonuję misje, biję się w CZ albo RES, latam misje, handluję i mama kasę! Wszystko teraz jest w miarę opłacalne- mniej lub bardziej, ale jednak! Kiedyś to nawet nie wiem, czy możliwe było zdobycie misji za 100.000cr. Także sposobów na farmę jest teraz naprawdę sporo. A jak się znudzi?? A to możesz pofarmić sobie inżynierów! Smile A jak to się znudzi?? 
A to pozostaje ta druga strona gry, którą niedługo mam nadzieję poznać. Jest to warstwa fabularna! Nie jest ona oczywista i nakreślona grubą krechą, ale istnieje. I to nawet dosyć ciekawa! Dlaczego?? O dlatego:

[Obrazek: Kahina2.jpg]


Uuuuuuuuuu...
Piękność, za którą w tą sobotę będzie można oddać swoje wirtualne życie, lub bardziej spłycając- kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy ciężko zarobionych farmitsów Smile. Chcesz ja spotkać Smile ?? Proszzz bardzo: https://www.drewwagar.com/blog/.

No i pozostało to co najważniejsze w ED- inni gracze: to za namową moich znajomych kupiłem dodatek, i spędziłem ostatnio kilkadziesiąt godzin w RESach świetnie się przy tym bawiąc. To społeczności takie jak fuel rats (polecam serdecznie ze skorzystania z ich usług) czy też Husaria. Nie że tam jakaś wazelina Wink, ale ostatnio odwiedziłem TSa, porozmawiałem o tym drugim dnie w Elite i zapewne będę częściej wpadać bo rozmawiało się zacnie Smile . Nie masz co robić?? Znajdź kogoś kto też ma ten sam problem Smile.
Tak jak przedmówcy wspominali Elite to dosyć specyficzna gra, w której Ty musisz zadbać o to co masz robić i w jaki sposób będziesz się bawić. Niestety taka jest ta gra i nie wiem czy coś się w tej materii zmieni. Ale czy w naszym życiu nie jest tak, że ciągle farmimy dla jakiegoś większego celu Wink ??

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Veni, vidi, abii - przez xtyro - 25.04.2017, 20:30 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kagadar - 25.04.2017, 20:54 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Mathias Shallowgrave - 25.04.2017, 20:59 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Crazied - 26.04.2017, 05:31 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kagadar - 26.04.2017, 07:27 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Morlokus - 26.04.2017, 06:16 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez jcrankin - 26.04.2017, 06:35 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kyokushin - 26.04.2017, 07:10 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Crazied - 26.04.2017, 07:29 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez xtyro - 26.04.2017, 07:40 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kyokushin - 26.04.2017, 10:34 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez dasketh - 26.04.2017, 07:48 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez RANDARIO - 26.04.2017, 08:56 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Assarin - 26.04.2017, 09:04 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Mathias Shallowgrave - 26.04.2017, 09:16 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Calvarian - 26.04.2017, 09:32 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Pavulon - 26.04.2017, 10:02 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kagadar - 27.04.2017, 14:29 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Rysiek - 27.04.2017, 16:01 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kagadar - 27.04.2017, 18:32 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez visjerr - 28.04.2017, 06:22 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Pavulon - 28.04.2017, 11:38 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez DYoda - 26.04.2017, 11:12 UTC
RE: Veni, vidi, abii - przez Kagadar - 28.04.2017, 12:52 UTC



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości