[SPRZEDAM] Tobii EyeX
#17
Też się zastanawiam jak to działa. Skoro patrzę w róg ekranu i wtedy "glowa" postaci w grze też się przesuwa to coś na co chciałem spojrzeć jest na środku. Ale jeżeli spojrzę na środek to wróci do podstawowej pozycji. Napisze ktoś jak to mniej więcej działa (na przykładzie Elite najlepiej)?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 12.12.2016, 10:26 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 10:36 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 12.12.2016, 10:47 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez GutenbergPL - 12.12.2016, 10:49 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 12.12.2016, 10:58 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 11:03 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 12.12.2016, 11:06 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 11:08 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 12.12.2016, 11:10 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 11:16 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 12.12.2016, 11:18 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 11:30 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 12.12.2016, 12:15 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 12.12.2016, 12:46 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 13.12.2016, 08:13 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 13.12.2016, 08:39 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez CYJAN3K - 13.12.2016, 08:41 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 13.12.2016, 09:35 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 13.12.2016, 09:12 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 13.12.2016, 11:26 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 13.12.2016, 11:30 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 13.12.2016, 12:26 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez sh444man - 13.12.2016, 13:17 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 13.12.2016, 13:40 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 13.12.2016, 14:13 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 13.12.2016, 14:29 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Palmer Eldritch - 13.12.2016, 20:45 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 13.12.2016, 22:05 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 13.12.2016, 22:17 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 13.12.2016, 23:48 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 14.12.2016, 07:31 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 14.12.2016, 09:17 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 14.12.2016, 12:18 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Dyspozytor - 16.12.2016, 07:03 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 16.12.2016, 09:57 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 16.12.2016, 07:16 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Shamoth - 16.12.2016, 11:32 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Dyspozytor - 16.12.2016, 13:30 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 16.12.2016, 13:40 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 16.12.2016, 13:59 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 16.12.2016, 14:09 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 16.12.2016, 14:22 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Nizm0 - 16.12.2016, 14:35 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 16.12.2016, 14:41 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Myr0n - 18.12.2016, 19:45 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 18.12.2016, 21:12 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez kris750PL - 19.12.2016, 17:43 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Christian - 20.12.2016, 13:56 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Kofi Paridae - 20.12.2016, 14:24 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Xenderr - 20.12.2016, 13:59 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Christian - 20.12.2016, 15:32 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Reinrk van Dall - 21.12.2016, 19:36 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez Myr0n - 20.12.2016, 16:41 UTC
RE: [SPRZEDAM] Tobii EyeX - przez L3on - 20.08.2018, 16:39 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [SPRZEDAM] VKB STECS Throttle System - Mini Plus (Mk.I) -STRIX- 0 849 18.01.2026, 18:53 UTC
Ostatni post: -STRIX-
  Sprzedam Acer Predator Helios Neo Marian CK 0 642 12.10.2025, 11:36 UTC
Ostatni post: Marian CK
  Sprzedam Ram ddr4 16GB (2 x 8) oraz dysk NVME 512 GB husarz 0 694 11.10.2025, 13:56 UTC
Ostatni post: husarz
  [Sprzedam] Turtlebeach Velocity One Flightstick NietoKT 2 1,117 03.07.2025, 20:18 UTC
Ostatni post: NietoKT
  [ SPRZEDAM ] Fotel na zamówienie deathang3l2 2 1,145 13.05.2025, 11:22 UTC
Ostatni post: deathang3l2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości