Atak na dezodoranty
#3
Cytat:A na kolację dziś będzie...? [Obrazek: smile.png]

I co to za spluwa? Takie ciche, jakby pneumatyczne, ale nie wygląda...
Nic nie ustrzeliłem na kolację :/

Pneumatyk: Gamo Whisper + Hawke Vantage 3-9x40
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Atak na dezodoranty - przez Anukus - 25.09.2016, 14:58 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Robinus - 25.09.2016, 15:17 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Anukus - 25.09.2016, 15:53 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez GutenbergPL - 25.09.2016, 16:02 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Quarion - 27.09.2016, 00:02 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Johnny Newman - 13.12.2016, 15:34 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Mathias Shallowgrave - 13.12.2016, 17:35 UTC
RE: Atak na dezodoranty - przez Reinrk van Dall - 13.12.2016, 20:28 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Invincible (na motywach powieści Niezwyciężony S.Lema) Szumak 2 1,089 01.06.2022, 14:09 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kalendarz na rok 3307 (2021) - listopad? Morlokus 2 959 07.11.2021, 13:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Wypalanko na CO2. Tabliczka TWH Quzuru 31 8,393 06.12.2020, 21:37 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Od 19 Elite za free na Epicu Kpt. Shriner 1 766 13.11.2020, 21:43 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  Offtop totalny czyli student potrzebuje badań na studia Rusałka 0 601 13.11.2020, 10:16 UTC
Ostatni post: Rusałka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości