The Winged Hussars - Forum
Moja własna neutronowa * - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Moja własna neutronowa * (/showthread.php?tid=6305)

Strony: 1 2


Moja własna neutronowa * - Piotr Olczyk - 28.01.2021

V jak victory? Oto moja pierwsza własna gwiazda neutronowa odkryta podczas podróży do bardzo odległej mgławicy. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę moje imię widniejące przy tej ślicznotce.

[Obrazek: screenshot-ns.png]


RE: Moja własna neutronowa * - Mathias Shallowgrave - 28.01.2021

Gratki! Jeszcze musisz tylko zadokować gdzieś i sprzedać dane Smile


RE: Moja własna neutronowa * - MAGNUM354 - 29.01.2021

A potem poleciec jeszcze raz i sprawdzic czy sie tam twoje dane pojawiły Smile


RE: Moja własna neutronowa * - Piotr Olczyk - 29.01.2021

(28.01.2021, 20:21 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Gratki! Jeszcze musisz tylko zadokować gdzieś i sprzedać dane Smile

Zawsze się stresuje, że ktoś mi podwędzi znalezisko :Biggrin Najwięcej stresów miałem przy mojej pierwszej ziemiopodobnej... Leciałem do stacji, aż się za mną kurzyło.


RE: Moja własna neutronowa * - Pioxis - 29.01.2021

(29.01.2021, 12:37 UTC)Piotr Olczyk napisał(a):
(28.01.2021, 20:21 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Gratki! Jeszcze musisz tylko zadokować gdzieś i sprzedać dane Smile

Zawsze się stresuje, że ktoś mi podwędzi znalezisko :Biggrin Najwięcej stresów miałem przy mojej pierwszej ziemiopodobnej... Leciałem do stacji, aż się za mną kurzyło.

Mała szansa na to żeby ktoś tam się pojawił i ci dane podwędził xD ja się już dawno przestałem tym przejmować przy podróżach na kilka tysięcy Ly Tongue


RE: Moja własna neutronowa * - Macias071 - 30.01.2021

Wystarczy, że odlecisz ok. 10 000 Ly od bańki i "nałapiesz" sporo ciekawych ciał niebieskich na własność i bez spiny dowieziesz dane karto do "Universal Cartographics". Duma z bycia tym jedynym dowożącym - bezcenna.


RE: Moja własna neutronowa * - RANDARIO - 30.01.2021

Gratulacje, pamiętam swoją pierwszą   Cry


RE: Moja własna neutronowa * - Piotr Olczyk - 04.02.2021

Hej panowie, mały update. Podczas mojej nieco szalonej (Phantom bez Guardian FSD, zasięg max 35 ly, a tymczasem zwiedziłem cztery nowe regiony) podróży najpierw do bardzo odległej mgławicy, a teraz do Kolonii nałapałem całą masę własnych neutronowych, karzełków, a nawet jedną uroczą czarną dziurę Biggrin Całe multum wodnych światów, "sikowych" (czyli amoniakowych). Plus tylko jedna ELW. Jakimś cudem nie natrafiam na ziemiopodobne planety podczas swoich podróży. Takie życie.


RE: Moja własna neutronowa * - Karinka - 04.02.2021

Żaden to cud. Nie natrafiasz, bo oryginalne pierwotne ELW są rzadkie. Nawet w bańce większość ELW to planety po przejściu procesu terraformowania.


RE: Moja własna neutronowa * - Piotr Olczyk - 08.02.2021

(04.02.2021, 15:14 UTC)Karinka napisał(a): Żaden to cud. Nie natrafiasz, bo oryginalne pierwotne ELW są rzadkie. Nawet w bańce większość ELW to planety po przejściu procesu terraformowania.

W takim razie cieszę się, że znalazłem chociaż jedną. I parę czarnych dziur. I milion pulsarów Biggrin  

BTW, udało się całość bezpiecznie zrzucić do kartografów. Zarobek około 300 milionów kredytów.