Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Ranga w imperium - bez Horizon, minimum re-logowania
#11
REP poleciał!
Głównie za informację o tym, jak misje, które pokazałeś, wpływają na wzrost rangi. To nie musi być Cubeo, cokolwiek należące do Imperium, albo Federacji - ważne, żeby nie ignorować tego rodzaju zleceń - do tej pory wydawały mi się i trudne (ship scan je kończy), i mało opłacalne ze strony ekonomii - ten sam przelot ze szmuglem bez skanu daje nieporównywalną kasę. Ale po zrobieniu jednej z takich ranga mi skoczyła o 3% i oczka się zaświeciły - Cutter w zasięgu Smile
Odpowiedz
#12
Witam
jako że trochę czasu upłynęło, więc odkopuje temat Smile staram się dobić rangę by kupić imp. clippera jakieś pomysły na szybki "grind"?, na razie latam z misjami między systemami ale strasznie wolno to idzie.
Odpowiedz
#13
Zapoznaj się z tym tematem
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#14
Ktoś w ogóle używał tego poradnika w ostatnim czasie? Nie aktualizowałem go, ponieważ sam mam już od dawna odpowiednią rangę i nie interesowałem się tematem. Podejrzewam, że mogło się coś pozmieniać od tamtej pory. Natomiast sam zamysł chyba ciągle się sprawdza - znajdź stację z kilkoma frakcjami imperialnymi i rób misje.
Odpowiedz
#15
HIP 8444 - w ciul misji kurierskich, idzie długo bo markiz daje 6-7% przy 20 misjach w jedną stronę. Zacisnąłem zęby i Duke jest...
Odpowiedz
#16
I przy okazji nie zaszkodzi to wpływom, bo BSI ma wojnę w systemie, trochę szkoda, bo TWH jest mocno za wysoko aktualnie. Chyba, że to są misje typu Civil war, to jest szansa, że zadziałają. Zobaczymy po 13:30.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Ranga w Imperium i Federacji Doom_days 131 176,191 14.08.2017, 08:38 UTC
Ostatni post: Maniek7619
Lightbulb Jak uzyskac ~30% FPS w Vive bez zakupu Titan X :) Yata_PL 57 67,946 30.03.2017, 10:14 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości