Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Leksykon statków
#21
Uzupełnijcie o Beluga liner i Dolphin. Fajnie byłoby zobaczyć tez opinie na temat myśliwców.
Odpowiedz
#22
(02.05.2017, 16:20 UTC)Azorus napisał(a): Uzupełnijcie o Beluga liner i Dolphin. Fajnie byłoby zobaczyć tez opinie na temat myśliwców.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty przygotował te opisy i przedstawił odpowiedniej osobie - do publikacji w leksykonie. Smile
Odpowiedz
#23
(02.05.2017, 16:47 UTC)GutenbergPL napisał(a):
(02.05.2017, 16:20 UTC)Azorus napisał(a): Uzupełnijcie o Beluga liner i Dolphin. Fajnie byłoby zobaczyć tez opinie na temat myśliwców.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty przygotował te opisy i przedstawił odpowiedniej osobie - do publikacji w leksykonie. Smile

Beluge mogę jakoś przygotowaćBiggrin wyślę do Was info. delfina jeszcze nie mam, ale jak bede mial do wysle
Odpowiedz
#24
[Obrazek: QDxiqBl.jpg]


Beluga Liner
Producent: Saud Kruger
Rodzaj: Pasażerski
Zalety: Duża ładowność kabin pasażerskich
Wady: Zwrotność ,wolny, nie ląduje na outpostach.
Rozmiary: Duży
Cena za skorupę:  84,532,780 CR
Opinia cmdr.  Azorusa: Statek wieloryb, który ma zwrotność jak wieloryb. Ciężko się tym steruję, podobnie jak w przypadku Cuttera potrzebna jest zwrotnica, a przy dokowaniu zajmuje prawie cały "Letter box". Jednak do misji pasażerskich nie ma lepszego statku. Możliwość montowania kabin luksusowych podnosi jego prestiż. Jednak w przypadku, ataku musisz się modlić do Boga, bądź w co tam sobie wierzysz. Ten kolos ma 5 hardpointów 2 klasy, a przy jego zwrotności i delikatności można co najwyżej pokusić się o turretsy. Statek szybko się grzeje nawet wchodząc w hiperjumpa. Beluga za to może wypuszczać myśliwce, co jest jedynym atutem przy tak ubogich możliwościach obronnych. Co do wyglądu to są różne gusta, mi osobiście te latające dildo podoba się tylko dzięki temu przeszklonemu kadłubowi. 
Może jest trochę podobny do Boeinga, dlatego mu zaprojektowano skrzydła, ale tak między nami husarzami, po co mu te skrzydła w kosmosie?
Odpowiedz
#25
Ja widzę coś takiego:

[Obrazek: yqZAJaM.png]

dlatego po raz kolejny piszę, jak używacie kolorów to pamiętajcie o jasnych i ciemnych templatkach - najlepiej stosować kolor tylko dla podkreślenie ważnych fragmentów, a nie cały tekst wrzucać w papkę... szablony mają powiedzmy 'optymalnie' zdefiniowaną kolorystykę i nie ma potrzeby tego zmieniać - lepiej zachować spójność z całością i dodatkowo pozwolić innym na normalne czytanie...
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#26
Styl opisow statkow wzorowany na opisach z instrukcji Firsy Ecounters.
Odpowiedz
#27
Poproszę o dodanie podobnej analizy dla Type-10 Defender? Z góry dziękuje Smile
Odpowiedz
#28
Jako namietny user Belugi spiesze z wyjasnieniem po co jej skrzydla Wink Otoz jak wlatujesz na dzielnie... znaczy stacje... nic tak nie pokazuje ziomkom ich nedznego miejsca w pustce kosmosu jak wyciecie kilku stateczkow lokalsom. Przeciez te skrzydelka az krzycza ze cale wrota sa MOJE I TYLKO MOJE Smile A na serio chyba Cmdr Baton kiedys ladnie to podsumowal, to jedyny statek w ktorym Docking Computer ma racje bytu. Przy kazdym manewrze wewnatrz stcaji masz przekonanie graniczace z pewnoscia ze o cos zahaczysz.
Odpowiedz
#29
Opis Diamonback Explorer jest straszliwie archaiczny, nieprawdziwy i niesprawiedliwy. Już od niemal roku "mucha plujka" jest jednym z najlepszych statków misyjno - eksploracyjnych. Świetna widoczność z kabiny, dobra zwrotność, niezła prędkość nawet na Thrusterach 4D (acz po inżynierach - przy czym niezła oznacza ok. 340/440 z ładunkiem więc do wyścigów trzeba brać coś innego) i PRZEDE WSZYSTKIM skok ok. 54LY (z obciążeniem dwóch łazików, 4 limpetami, wyrzutnią rakiet niesterowanych (misje burzycielskie na planetach) i odchudzonym Beam Laserem klasy Large). W porównaniu do starej wersji gry ma też o jeden więcej slot na wyposażenie dodatkowe. Skarb i to za relatywnie niewielkie pieniądze.

W tej chwili latam nim częściej niż Aspem zwłaszcza, iż wygląd ma lepszy od - powiedzmy sobie szczerze - nudnego Aspa.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#30
Bardzo dobry poradnik odnośnie statków. Czy można prosić jeszcze o opinię o Krait MkII. Podobno jest bardzo dobry.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,884 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Sztuka fitowania statków Fenyl de Lechia 8 12,762 25.12.2018, 00:05 UTC
Ostatni post: Dyspozytor



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości