Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer
#1
Myślę, że się przyda do wymiany doświadczeń. Od czasu do czasu mamy nowego kompa albo palec boży nas pstryknie i trzeba zreinstalować Windowsa, warto wiedzieć co gdzie siedzi.
Ja zacznę od siebie:

Elite, jedyne co przeniosłem to klawiszologia, z resztą ustawień postanowiłem zacząć od zera: 
%localappdata%\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings

EDDiscovery - przeniosłem cały folder zaszyty w 
%localappdata%\EDDiscovery

Profile do joystika Saitek:
%public%\Documents\SmartTechnology Profiles

Coriolis.io schematy statków w Google Chroome:
tu akurat najwięcej pracy. Można pójść na skróty i skopiować cały profil czyli folder %localappdata%\Google\Chrome\User Data\Default ale to w moim pojęciu przenosi kupę śmieci, więc ja przeniosłem ten folder zachowując kopię nowego, potem zrobiłem kopię każdego buildu przeciągając skrót do strony na pulpit, przywróciłem czysty folder Default, otwarłem po kolei każdy build i zapisałem. W sumie dużo pracy ale można to zrobić w trakcie rozmowy z kimś nudnym na przykład. Mam wrażenie, że powinien być łatwiejszy sposób - dajcie znać jak ktoś zna.

U mnie w zasadzie tyle, ale każdy z nas używa swojej kombinacji programów, dopisujcie do tego wątku, na pewno się przyda w przysżłości, albo nawet do robienia kopii, ja na przykład nie chciałbym stracić EDDiscovery a nie jest w oczywistym miejscu zazwyczaj dodawanym do bakapów.

Jak wskazane przez Drakkainena - netlogi można też przenosić, znajdują sie w folderze zależnym od wersji, więc w przypadku 64 bit to będzie %localappdata%\Frontier_Developments\logs
Odpowiedz
#2
Sprawdź jeszcze to. Nie wiem czy odnosi się to też do wersji 64bit.
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=213306
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY Arnul 416 448,655 14.12.2022, 14:57 UTC
Ostatni post: MistyPL
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,641 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,088 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,721 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PORADNIK] Reklamacja - jak zgłaszać, jakie mamy prawa, do kogo udać się z pomocą. Grzechu789 7 10,681 27.04.2016, 13:37 UTC
Ostatni post: Krutek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości