DOOM - Open Beta - 15-17 Kwiecień
#1
Tak jak w temacie, otwarta beta nowego DOOM'a 15-17 Kwiecień, oczywiście tylko tryb multiplayer.

Grałem w zamkniętą betę, i mnie akurat się spodobał ten nowy DOOM - taka hybryda staroszkolnych arenowych shooterów (w miarę szybkie tempo, trzeba podnosić apteczki i ammo, QUAD DAMAGE)  z nowymi rozwiązaniami (niestety loadouty :/, demon rune - trochę kojarzący mi się z Evolve). Jak ktoś jest zainteresowany multi to na pewno warto sprawdzić, bo nic to nie kosztuje, a może przypaść do gustu - wiem że zdania będą na pewno podzielone. Najlepiej ocenić samemu Smile
Odpowiedz
#2
Cytat:loadouty

Niestety dla mnie kładzie to cały tryb MP. Liczyłem na powrót do old-skulla i prawdziwych skilli a nie perków i Call of Doom :/
Odpowiedz
#3
Jak chcecie jakieś DLC to zaraz podam numer konta. Ostrzegam tani nie jestem.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#4
i jak wrażenia z open bety ?
Odpowiedz
#5
Ja niestety odłożyłem plany zakupu do czasu, aż:

- cena premierowa spadnie o minimum 50%,
- moderzy zrobią z grą porządek.

IMHO: Call of Duty: Doom. Gra reklamowana jako arena-fps, z systemem dobierania broni znanym z serii CoD/Titanfall - żadnego dropu broni po zabitym wrogu, żadnego spawnu broni na mapie.

Do tego brak serwerów dedykowanych i męczące czekanie w lobby. Naturalnie, gra się nawet przyjemnie, a zabicie wroga daje radochę, ale liczyłem na fajną alternatywę dla nowego UT, lub mniejszych tytułów pokroju TOXIKK, lecz tego nie dostałem. Więc poczekam.
Odpowiedz
#6



Nie grałem ale lubię ten kanał youtube więc wrzucam Wink
[Obrazek: franzv2.jpg]
Odpowiedz
#7
Też lubię styl gościa. To taki Angry Joe przed zeszmaceniem się.
Odpowiedz
#8
Trochę spóźnione ale co tam: ogólnie rzecz biorąc beta mi się podobała. Jest sieczka, o to chodzi. To do czego się doczepiam to loadouty (niby nie muszę już latać po swoją ulubioną broń, tylko od razu mogę wskoczyć do akcji, ale jednak wolę klasykę Smile ), i być może jakby prędkość chodzenia była minimalnie szybsza, tak z 10%? Reszta w porządku, życie i armor trzeba podnosić, są power-upy, musisz się ruszać i skakać bo jak nie to dead Smile Te całe hack modules o które też jest "bul dópy" niezbyt wpływały na rozgrywkę, liczy się dalej skill - generalnie nie przeszkadzały mi, więc niech se będą Smile

Jak widać moja opinia jest trochę inna od większości recenzji, które zjechały Doom'a na prawo i lewo, bo nie jest taki jak Quake czy UT. No cóż, jakbym chciał pograć w grę Quake-UT-podobną, to pogram sobie w nowego UT właśnie Smile Plus to co napisał Strysio, moderzy z czasem porobią ciekawe klasyczne mapy z brakiem loadoutów itd.

Co do samych technicznych rzeczy, nie miałem problemów z lagami, czekaniem w lobby itd. - sama gra wygląda bardzo ładnie i płynnie na GTX 970 i i5 2500k.

Nie zapominajmy też, że DOOM to nie tylko multiplayer, trzonem zawsze była singlowa kampania. Wczoraj były dwa streamy z pokazu kampanii, umieszczam link do jednego z nich :



To co zobaczyłem wygląda bardzo ciekawie, jeśli tak to będzie wyglądać w dniu premiery to będę zadowolony Smile
Odpowiedz
#9
To niech i ja wtrącę tu swoje trzy grosze. W większości zgadzam się z opinią Goliata powyżej. Nie miałem problemów z samą grą, a grało się płynnie. Fakt, brak dedykowanych serwerów to minus, ale dziś już jesteśmy do tego rozwiązania przyzwyczajeni. No i lepiej by było poruszać się nieco szybciej. Raczej kupię to grę, jednak to chyba raczej dla singla, a okazjonalnie zagram w multi. Doom to Doom i tyle.
[Obrazek: mwqa7tM.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield V beta trebor76 15 13,267 21.09.2018, 12:32 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Dreadnought otwarta beta! ShinzoSin 11 9,258 03.07.2017, 07:24 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Crossout otwarta beta! ShinzoSin 16 11,947 04.06.2017, 14:55 UTC
Ostatni post: Wołodyjowski
Exclamation Mad Max za 15,39 zł w cdkeys !! Rommie_PL 1 2,171 28.11.2016, 15:14 UTC
Ostatni post: Robinus
  Aven Colony [BETA] Kofi Paridae 0 1,463 08.09.2016, 07:22 UTC
Ostatni post: Kofi Paridae



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości