uwierzytelnienie dwuskładnikowe
#1
Przy próbie aktywowania uwierzytelniania dwuskładnikowego nie pojawia się kod QR umożliwiający zeskanowanie go do aplikacji autoryzacyjnej. Sytuację przedstawia załączony zrzut ekranu.

[Obrazek: lgAQUkj.jpeg]
[Obrazek: 521505.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości