28.05.2026, 07:32 UTC
Przy próbie aktywowania uwierzytelniania dwuskładnikowego nie pojawia się kod QR umożliwiający zeskanowanie go do aplikacji autoryzacyjnej. Sytuację przedstawia załączony zrzut ekranu.
|
uwierzytelnienie dwuskładnikowe
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|