Eksploracja w pojedynkę
#31
Powodzenia zycze Smile
Odpowiedz
#32
A nie dziękuję Wink jak dobrze pójdzie polecimy we dwóch tylko kumpel czeka na aktywację Acc na forum by móc wejść na ts
Odpowiedz
#33
Jeszcze jedna rada, czasem może się zdarzyć że wypadniesz przy gwieździe. Wyskakiwanie zaczyna grzać statek, więc zanim to się zrobi, warto wyłączyć fuel scoop, tarcze, hangar z łazikami i spokojnie się ustawić na wektor ucieczki potem skok. 

Najczęściej wypada się przy neutronówkach, nie widać zbytnio ustrojstwa, a oddziaływanie mają ogromne.

Drugi sposób to użycie heat sink, ale te warto zostawić na inną okazję, jak się trafi np. pomiędzy dwie gwiazdy które grzeją, wtedy heat sink jest na wagę złota.
Odpowiedz
#34
(25.03.2016, 04:53 UTC)Hutt Jabba napisał(a): A nie dziękuję Wink jak dobrze pójdzie polecimy we dwóch tylko kumpel czeka na aktywację Acc na forum by móc wejść na ts

Dzisiaj będę aktywował wszystkie oczekujące konta.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#35
Podróżuję sobie solo już od miesiąca i muszę napisać, że nielicho się zdziwiłem, gdy na planecie w pobliżu Mgławicy Sadr, dobrych kilkaset ly od Bańki znalazłem jakieś cysterny ze złotem strzeżone przez trzy drony, w tym dwa uzbrojone Smile Zdziwienie było tym większe, że do gry wróciłem po wymuszonej w marcu zeszłego roku awarii i Horyzonty znam dopiero od kilkunastu dni, to było pierwsze spotkanie z czymkolwiek ruszającym się na powierzchni i to na takim odludziu Smile Tak czy inaczej, mój łazik nawet się nie zagrzał strącając te muszki Smile

(a złoto i tak zostawiłem z braku miejsca na cargo w mojej eksploracyjnej Cobrze Smile ).
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Przydatne linki - Eksploracja Mathias Shallowgrave 12 27,315 19.02.2019, 17:18 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Eksploracja - zaczyna być nerwowo.. Baton 5 6,376 26.08.2016, 20:58 UTC
Ostatni post: Pienias
  eksploracja w skrzydłach? Baton 20 21,666 09.08.2016, 21:01 UTC
Ostatni post: Quarion
  Moja eksploracja - czyli gdzie oczy poniosą Greg200184PL 9 12,223 22.01.2016, 10:23 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości