GTA Online - TWH Crew
(11.03.2019, 12:20 UTC)Azorus napisał(a): No ja wyslalem zaproszenia i prosby, ale chyba nikt juz nie gra w gta v. Jakby co czasem zagram sobie to zapraszam.
ZAKTUALIZOWAŁEM INFO W POŚCIE: https://forum.thewingedhussars.com/showt...p?tid=4451
By można było dodać mnie jako znajomego w rockstarze: azor1985

Dostałem zaproszenie... za chwilę zaakceptuje... zastanawiałem się kto to Biggrin
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
Dostałem powiadomienie na maila, ale nie po drodze mi było na rockstara żeby przyjąć no i nie mam pobranego GTA, ale jakbyście coś uskuteczniali to się piszę Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
Jak nikt nie gra.. raz na dwa miesiące właczę ale samemu to sie moja z celem on line grac...
Odpowiedz
To zaproscie do znajomych. I lecimy razem. Ja ok 22. Nie jestem jeszcze w ekipie twh2. Jakby co dajcie znac. Nawet na discord

Ps. Mam avengera, centrum, hangar, baze i cala reszte co potrzeba jakby co...
Odpowiedz
Odświeżam temat. Gra ktoś z naszych? Właśnie zacząłem i się podoba.
Odpowiedz
On line jest średnie wedlug mnie jesli nie masz ekipy. Ja ostatnio gram na serwerze RP. Trzeba pobrać mofa FIVEM i potem jeszcze trafic na ciekawy serwer z duźa iloscią możliwych działalności i się mozna bawić. Nawet sa opcjezamykania samochodu na pilota hehe i różne prace. No i te prace to podstawa bo na wiekszości serwerow prowadzonych przez niewyżyte 15latki możesz być tylko policjantem albo gangsterem i zabawa sprowadza się do glupich strzelanin tylko - tak to można się bawic w zwyklym online... Sad
Odpowiedz
Nie mamy chyba innego wątku o GTA Online to dam tutaj, dzisiaj naprawiono coś co było wrzodem na całej zabawie Online, pewnie każdy z was narzekał na wieczne ładowanie do gry sieciowej. Od dzisiaj to przeszłość, czas ładowania do Online skrócił się do około 2 może 3 minut. U mnie jest to pomiędzy 1:50 a 2:00 także jest postęp. Nie wiem jak wygląda sprawa na konsolach, ale pewnie też to zostało naprawione
ENG: https://www.pcgamer.com/gta-online-load-...-for-some/
PL: https://www.gram.pl/news/grand-theft-aut...tualizacja
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
super - po ośmiu latach i zarobieniu milionów dolarów się postarali...Ta nowa wyspa tez jest śmiechu warta - nawet tam domu nie można kupić tylko szybki wypad na napad i z powrotem - extra.. po tygodniu odkąd weszła ta wyspa - odinstalowałem znowu tym razem chyba na dobre.
Dla mnie czar tej gry minął juz jakiś czas temu - liczyłem na moda FiveM - ale to zbyt zabugowane jest.
Odpowiedz
Dałem sobie spokój bo moderzy to zaraza. Zbyt często ginąłem przez jakiegoś debila na Oppresorze mk2 i musiałem wchodzić w solo lobby. A to bez sensu jest. Myk do szybszego logowania to było najpierw wejść w normalnego singla i potem przejść do multi. Zawsze minuta z życia więcej Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Albion Online 2M1R 83 67,897 18.07.2020, 11:20 UTC
Ostatni post: sixth
  Black Desert Online ShinzoSin 4 6,115 31.10.2019, 09:20 UTC
Ostatni post: Erhon
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,916 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  EVE Online Tom Pold77 125 104,103 25.05.2019, 01:51 UTC
Ostatni post: Kird
  MechWarrior Online ShiMan 12 11,633 02.12.2018, 09:12 UTC
Ostatni post: ShiMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości