Camelot Unchained - Sandboxowe MMO
#1
Z związku z tym ze w Elite brakuje mi trochę mechanik które umożliwiają głębszą ingerencje graczy w świat gry i pvp ogranicza się albo do ustawek 1 na 1 albo undermingu frakcji w solo. Postanowiłem poszukać prawdziwego sieciowego sandboxa.

Od dawna słyszałem o Camelot Unchained grze mmo od autorów Dark Age of Camelot, ale teraz sie tym łębiej zainteresowałem.

W skrócie czym ta gra ma być:
  • Gra oparta na modelu Realm vs Realm. Do wyboru trzy strony konfliktu każda ma swoje rasy (Realms): Arturianie (oparci na legendach arturianskich), Tuatha Dé Danann (o ile pamiętam wierzenia celtów), Wikingowie (Brodaci faceci z toporami, Walkirie, te sprawy).
  • Ekonomia napędzana przez graczy, wytwarzanie przedmiotów sprzedaż... Tak jak w EVE.
  • Brak grindu itemków i durnych questów które m.in mnie odstraszyły od GW2, Aiona i innych mmo. W grze będą potwory owszem ale PVE w tradycyjnym kształcie np z WoW raczej nie będzie.
  • Zaawansowany system budowy budynków.
  • To może być dla niektórych minus a dla niektórych plus: Brak toksycznego f2p, gra ma mieć model abonamentowy. Autorzy stawiają na jakość graczy a nie ilość.
Dokładne info po angielsku o grze: http://camelotunchained.com/v3/camelot-unchained/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Starbase (MMO) ShiMan 3 4,364 05.06.2019, 19:01 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Life is Feudal: MMO 2M1R 29 25,170 22.11.2017, 09:06 UTC
Ostatni post: Gal Black



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości