Stellaris
Melduję się!
Kiedy kolejna sesja? Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
Możemy zrobić odliczanie. @Scarlet Yuri @Gal Black @Pienias @przemo1232
Nie troszczycie się zbytnio o jutro. Macie do tego prawo. Ale nie uskarżajcie się, gdy jutro was zaskoczy.
John Brunner
Odpowiedz
Ja bym proponowal żeby może tak jutro? Dzisiaj jest międzynarodowy dzień chwytania za pupę, a mam jeszcze zaległości z przed tygodnia (dzień chwytania za biust) Wink
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
Hahaha Dzięki Galu za przypomnienie Biggrin Co do Stellaris to mogę od 21:00 czasu pl. Od czwartku, przez tydzień, będę mogł wcześniej. I zapomniałem jak się w to gra Wink
Odpowiedz
Jako że wątpie, że skończymy tą sesję przed patchem, mam propozycje co do następnej: każdy kto będzie chciał znajdzie moda(y) i przy zgodzie pozostałych będzie on w następnej grze.
Co o tym sądzicie?

Odpowiedz
O ile mój blaszak da radę, to jestem zaSmile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
W Stellaris najlepiej zacząć ludźmi z ONZ czy też inną rasą?
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
Ja zacząłem, ale czy najlepiej? Nie jestem w stanie powiedzieć. Na pewno nie warto zaczynać imperium które chce wszystkich wytłuc.
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
Ciężko stwierdzić jaką rasą lepiej zacząć, myślę że na początek dobrze wziąć imperium z etyką militaryzmu, pozostałe parametry według uznania, można tez spróbować grać pokojową rasą nastawioną na budowę federacji, w zależności od stworzonej rasy ta gra jest zupełnie inna, nie ma złotego środka Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
Biorę np. Narody Zjednoczonej Ziemi i już mogę ich sobie na wstępie sparameryzować?

jak na początku tego filmu https://youtu.be/Yqm4RfAFiPQ

Mam Utopia, Apokalipsa l, Distant Star, Leviatanhs i coś jeszcze

Syntjetic dawn
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,546 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,269 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  Kiedy moge grac w Stellaris. Pienias 31 24,123 27.01.2018, 18:41 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości