Stellaris
#31
Odświeżam, ktoś może chętny na jakieś multi?
Odpowiedz
#32
Nigdy nie grałem sesji MP a Solo może ze 3 razy ale chętnie bym zagrał. Wstępnie przyszły weekend 3-5.02
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#33
Jestem chętny, kwestia tylko czy nie będę miał jakiejś dodatkowej roboty.

Inna sprawa jakie mody, bo takie auto-explore dla science shipa to fajna sprawa
[Obrazek: bY4pzKm.png]
Odpowiedz
#34
W EU4 grałeś Drakk Smile
Odpowiedz
#35
wpisuje sie na liste (Drakk kazal, zagrozil ze bedzie sie mscil na mnie i torturowal i moja rodzine tez Biggrin )

Potrzebuje tylko troche czasu na ogarniecie gry, ale z mila checia dolacze do Was na MP
Odpowiedz
#36
Automatycznie eksplorowanIe dodali w nowych patchach jako technologie do opracowania
Odpowiedz
#37
wiem, że to tech do opracowania ale to jest głupie jako tech do opracowania, lepiej mieć moda od początku
[Obrazek: bY4pzKm.png]
Odpowiedz
#38
Można z modem, bo faktycznie w mid game jest to trochę upierdliwe, ale bez moda też nie będę narzekać Wink
A jak robimy z naszymi imperiami? Jedna wielka husarska federacja? Czy każdy orze jak może?
Odpowiedz
#39
(28.01.2017, 10:00 UTC)Calvarian napisał(a): A jak robimy z naszymi imperiami? Jedna wielka husarska federacja? Czy każdy orze jak może?

A to będzie moja słodka tajemnica Wink
Jak coś to ja mam wszystkie DLCki i mogę hostować. Tylko nie wiem czy 4 lutego będę akurat dostępny.
Odpowiedz
#40
To ile tych dlc juz jest?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,541 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,257 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  Kiedy moge grac w Stellaris. Pienias 31 24,114 27.01.2018, 18:41 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości