Stellaris
#21
Ja właśnie kupiłem, do weekendu może ogarnę co i jak Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#22
Ja właśnie wracam do Stellaris i tym razem zaparłem się aby dotrzeć do late game'u bo przy premierze jakieś inne gry mnie zaabsorbowały...
Odpowiedz
#23
(09.01.2017, 14:53 UTC)2M1R napisał(a): Ja właśnie wracam do Stellaris i tym razem zaparłem się aby dotrzeć do late game'u bo przy premierze jakieś inne gry mnie zaabsorbowały...

HEHE, juz nie wiem które podejście robie.
Niby super gra, ale zamin się dobrze ogarnę, to juz mam obcych w przedsionku siejących do mnie przewagą 8:1 :/
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#24
dokladnie ciezko sie ogarnac, gra wymaga caly czas ekspansji aby budowac flote do czasu pojawienia sie zagrozenia i odpowiedziec miniumum 80k sliy i jeszcze czekac jak trzeba aby nie sie w podwojna flote przybyszow po 60k kazda
[Obrazek: bY4pzKm.png]
Odpowiedz
#25
Mam tak samo jak Kobayashi. Gra mi sie bardzo podoba, robilem do niej kilka podejsc, ale za kazdym razem sie odbijalem. Za pierwszym razem zabraklo mi punktow wplywu (czy jak to sie tam nazywalo), bo za duzo posterunkow granicznych wybudowalem i zezarly mi cala pule tego zasoby, a bez niego nie dalo sie zatrudniac nowych dowodcow/naukowcow. Za drugim razem bylo lepiej, ale koniec koncow sojusz trzech ras zrobil mi z mojego imperium jesien sredniowiecza. Kolejne razy tez zakonczyly sie przegrana w obliczu przewazajacych sil wroga... Ech...
Odpowiedz
#26
Czyli trudniej to ogarnąć niż EU4 czy CK2? Bo się przymierzam ale czekam na patche i dodatki bo Paradox Wink
Odpowiedz
#27
W EU4 gralo mi sie troche latwiej, ale Stellaris bardziej mi sie podoba. Troche sie dziwie, ze sie od niego odbilem, bo bardzo lubie ten typ strategii, a nowy Master of Orion choc duzo prostszy, to okazal sie byc nadto okrojony niestety. Pewnie za jakis czas zrobie kolejne podrjscie, ale poki co dam grze odpoczac.
Odpowiedz
#28
Naprawdę macie takie problemy? Miałem dwa podejścia i w obu przypadkach odłożyłem grę jako "za łatwą" - może to mój styl gry ale po prostu nic nie miało szans przeciwko mojej flocie, może teraz jak dodali nowy content się coś zmieniło...
Odpowiedz
#29
Bo moż0e grałeś na łatwym poziome SI Smile

Ja właśnie odkryłem "Machinę nieskończoności" ale mam zapierdziel badań i nie wiem w co inwestować a na siłowe rozwiązanie mam za małą flotę Smile
Odpowiedz
#30
Problem w tym że grałem na hardzie, od samego początku Biggrin ten sam problem miałem z Hearts of iron IV, chyba tylko CK II nie ogarniam z gier Paradox'u
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,510 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,211 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  Kiedy moge grac w Stellaris. Pienias 31 24,004 27.01.2018, 18:41 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości