Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki
#1
Bug 
Po kilkunastu próbach, metodą prób i błędów wreszcie udało mi się tego dokonać!

Użyłem to tego statku, który sam zaprojektowałem - również metodą prób i błędów Smile Jest to maszyna, która świetnie spełni swoje zadanie.

BUILD NA ORCĘ: https://s.orbis.zone/lpw3

Jak to zrobić?

  1. Przejdź do dowolnego systemu ze stanem Thargoid Alert (filtr stanu systemu na mapie wokół maelstromów).
  2. Szukaj NHSS Threat 4.
  3. Po dropnięcu będzie tam Thargoid Probe albo nic. Po krótkim czasie pojawi się Orthrus.
  4. Jeśli w instancji jest Probe, Orthrus ją zabierze i spróbuje wyskoczyć. Jeśli nic tam nie ma, zostawi Thargoid Sensor.
  5. W każdym razie, po usłyszeniu komunikatu o anomalii, włącz Silent Running. Moja Orca spokojnie wytrzyma w SR przez cały czas akcji, ale będziesz musiał zrzucić kilka Heat Sinków.
  6. Bądź czujny i natychmiast umieść statek ZA interceptorem, wypuszczając przy tym na niego wszystkie Research Limpety. Uważaj na wyziew kaustyczny, który pozostawia!
  7. Trzymaj się za nim, aż cię zauważy (to raczej gwarantowane) i kiedy to zrobi, podleć przed niego, tak aby było trudniej mu wyskoczyć (blokuj go). Potrzebujesz wystarczająco dużo czasu, aby twoje limpety wyrwały próbki tkanki biomechanicznej.
  8. UWAŻAJ NA IMPULS! Użyj neutralizatora, aby mu zapobiec! W przeciwnym razie nie uda ci się. Również uważaj na uszkodzenie kaustyczne.
  9. Kiedy limpety skończą pracę, zignoruj interceptora i czekaj, aż dostarczą próbki. Nie wszystkie limpety mogą taką próbkę dostarczyć. Prawdopodobnie będziesz już w tym czasie atakowany przez wsparcie, które wezwał, jak również będziesz miał uszkodzenie kaustyczne, które będą wyżerać twój hull. Użyj limpetów Decontamination i naprawczych, a następnie ucieknij z łupem. 

Statek, który zaprojektowałem na tę okazję, łatwo wytrzyma to wszystko. W pierwszej udanej próbie (która nie była najładniejsza Biggrin ), straciłem tylko 30% kadłuba, więc było jeszcze  sporo miejsce na błędy Smile

Powodzenia!

[Obrazek: 1674689759986-png.342940]
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,566 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,187 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment Scarlet Yuri 43 63,327 07.07.2022, 14:40 UTC
Ostatni post: Kibic
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,986 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości