GRIP - remake Rollcage'a
#1
Jeśli ktoś pamięta Rollcage, to pewnie jest fanem tej gry, bo to były dość niszowe futurystyczne wyścigi na PSX. A jeśli ktoś jest fanem, to na pewno ucieszy go wiadomość, że powstaje remake pod nazwą GRIP. 

Jako że RC to była jedna z moich ulubionych gier na PSX (kocham ją za futurystyczny klimat, świetny design tras, szybkość rozgrywki i przegenialną drum'n'bassową ścieżkę dźwiękową), wsparłem GRIP finansowo jak tylko się o tym projekcie dowiedziałem. To było już parę miesięcy temu. Obecnie gra wyszła z Private Bety i można na Steam nabyć Early Access za 12 funciaków. Na chwilę obecną są tylko 3 trasy, z czego dwie ciągle WIP, ale i tak frajda jest już nieziemska. 

Generalnie GRIP to bardzo szybkie futurystyczne wyścigi samochodów. Jeździ się po ścianach, sufitach tuneli, są też bronie i power upy. Ścieżka dźwiękowa również nie zawodzi! W realizację projektu zaangażowani są ludzie, którzy pracowali nad Rollcage, tak że jest to naprawdę godny następca tego starocia. Gorąco polecam, jeśli nie kupić, to śledzić projekt! 

Fani Wipeout, Slipstream itp. gier również się nie zawiodą Smile

Link do Steam: http://store.steampowered.com/app/396900/



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Wow, świetna wiadomość! Najpierw Redout, a teraz to... W końcu zaczeły powstawać tego typu gry na nowo, bo już mnie nudziły ciągle te same tematycznie produkcje.
".. when you dream, there are no rules - people can fly.. anything can happen.."
Odpowiedz
#3
W tym tygodniu jest darmowy weekend na GRIP. Od czasu, kiedy zrobiłem video z cyklu "Niedziela - dzień każuela" minęło sporo czasu i w GRIP mamy teraz mnóstwo nowych rzeczy - od trybu kampanii, przez nowe trasy, aż po latające pojazdy! Zapraszam w PIĄTEK 18/10 o 21:00 (PL) na live stream - pojeździmy i postrzelamy się razem. 

Jeżeli nie będzie chętnych, to rozpocznę tryb kampanii i zobaczymy jak daleko uda mi się zajść.

Możliwe, że będę miał kopię gry do rozdania na giveaway Smile

[Obrazek: ZAPOWIEDZ_.png]
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
OK, dostałem darmową kopię gry od developera do rozdania!

Jeżeli ktoś ma chrapkę, to zapraszam na stream w piątek - możliwe, że zrobimy mały turiej i zwycięzca otrzyma grę za darmo! (Jest darmowy weekend).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Oolite i Pioneer - otwartoźródłowe remake'i Elitki i Frontiera Elitki II ShiMan 0 2,185 29.12.2018, 19:59 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Sensible Soccer - remake by Jon Hare Mathias Shallowgrave 6 6,222 10.02.2017, 18:23 UTC
Ostatni post: Yata_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości