Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowy panel sterowania Touch Portal
#11
(14.08.2022, 14:16 UTC)MR.CICHY napisał(a): Witam.

Chciałbym przedstawić program Touch Portal. Jest to aplikacja na tablety bądź każdy inny sprzęt z ekranem dotykowym działąjąca w ten sam sposób co Stream Deck jednak dużo tańsza i dająca wieksze możliwości.

Nie będę tu opisywał procesu instalacji bo każdy to ogranie sam. Trzeba zainstalować zarówna program na windowsa jak i program na tablecie. Zalecam wykupic wersję PRO która nie jest droga a daje wszystkie możliwości programu bez ograniczeń.

link do programy windows https://www.touch-portal.com/
link do pluginu dla elite dangerous https://www.christophecvb.com/touch-port...-dangerous
link do mojego projektu https://drive.google.com/file/d/10gm4YCd...sp=sharing
oczywiście należy dopasować usawienia w makrach do Waszych bindsow





Wszystkie bindsy są oczywiście pod moje ustawienia Odysei więc jeśli ktoś bedzie chciał skorzystać bedzie musiał wykonać kilka zmian w Touch Portal w celu dostosowania go do swoich ustawień.

Moje Panele z opisem niektórych nieoczywistych opicji.

1.

[img][Obrazek: b0SHCJ2.png][/img]

2.
[img][Obrazek: DwiJBuV.png][/img]

3.
[img][Obrazek: Ho2WvDC.png][/img]

4.
[img][Obrazek: qDAfSI4.png][/img]

5.
[img][Obrazek: sQtj3v2.png][/img]

Zachęcam do zapoznania z programem eksperymentów w tworzeniu makr przycisków i całuch paneli oraz dzielenia się pomysłami na forum.




No właśnie kolego było by super jak byś chociaż pokazał jak zaimportować Twoją paczkę z ustawieniami by móc na Tobie eksperymentować ?
Odpowiedz
#12
(23.08.2022, 16:45 UTC)thyrfing krk napisał(a):
(14.08.2022, 14:16 UTC)pid=\139511 napisał(a):No właśnie kolego było by super jak byś chociaż pokazał jak zaimportować Twoją paczkę z ustawieniami by móc na Tobie eksperymentować ?

Przechodzisz do folderu:
C:\Users\"Twoja nazwa urzytkownika"\Documents\Touch Portal Backups

Wklejasz tam folder wypakowany z udostępnionego archiwum, a następnie postępujesz według kroków na poniższym obrazku.
W kroku 3 klikasz na dwie strzałki przy opisie pasującym do nazwy folderu, z archiwum udostępnianego przez MR.CICHY i potwierdzasz wybór.
Teraz po zamknięciu okna ustawień na zakładce "Pages" w rozwijanej liście powinieneś mieć wszystkie strony stworzone przez MR.CICHY.

Niestety aby zaimportować plugin należy wykupić wersję premium programu.

[Obrazek: asLIHkO.png]
Odpowiedz
#13
(23.08.2022, 17:14 UTC)Borg Grob napisał(a): Przechodzisz do folderu:
C:\Users\"Twoja nazwa urzytkownika"\Documents\Touch Portal Backups

Wklejasz tam folder wypakowany z udostępnionego archiwum, a następnie postępujesz według kroków na poniższym obrazku.
W kroku 3 klikasz na dwie strzałki przy opisie pasującym do nazwy folderu, z archiwum udostępnianego przez MR.CICHY i potwierdzasz wybór.
Teraz po zamknięciu okna ustawień na zakładce "Pages" w rozwijanej liście powinieneś mieć wszystkie strony stworzone przez MR.CICHY.

Niestety aby zaimportować plugin należy wykupić wersję premium programu.

[Obrazek: asLIHkO.png]

No i bajka, dzięki, tak program kupiłem!, jutro będę testował w pracy
Odpowiedz
#14
Też dzięki. Smile
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#15
Mam kilka pytań odnośnie wersji na androida. Mam już premium. Jeśli ktoś miałby chwilkę to proszę o odzew najlepiej na discordzie. ? Gracjas.
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#16
Pytaj
Odpowiedz
#17
(01.09.2022, 03:26 UTC)MR.CICHY napisał(a): Pytaj

Narazie jedno. Jak zmiienić wyświetlaną stronę na inną. Cały czas po uruchomieniu na tablecie wyswietla sie MainmenuED .Te plaginy do pobrania : windowsm czy poogoda też nie działaja. A jak robie jakąs strone samemu to i tak jej nie pokazuje na Tablecie. Tylko czały czas tą z Elitki. Jak to zmienic??

EDIT: Nie było pytania. Naprawiłem sobie 

EDIT2: Jednak nie działa. Ciagle samo wraca na strone elitki: :/

EDIT 3 : zauważyłem, że jak na kompie zmienię aktywne okno to na tablecie wraca strona główna Elitki. JAK TO NAPRAWIĆ??

EDIT 4: Znalazłem Smile Mam jeszcze pytanie o ikonkę TANK. Według ustawień powinno pokazywać realny poziom paliwa. Ale nie potrafie tego rozlminić. Cały czas jest 0.
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#18
Co do ikonki tank to znaczy że nie masz połączenia zwrotnego z ED. Masz zainstalowany plugin elite dangerous? Może być też problem z Java masz zainstalowane?
Odpowiedz
#19
(02.09.2022, 03:31 UTC)MR.CICHY napisał(a): Co do ikonki tank to znaczy że nie masz połączenia zwrotnego z ED. Masz zainstalowany plugin elite dangerous? Może być też problem z Java masz zainstalowane?

Javy nie miałem to zainstalowałem. Plugin drugi raz też. Dalej nic. Ale reszta działa świetnie wieć to była tylko ciekawostka. Dzięki
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#20
No nie ciekawostka u mnie działa w weekend spróbuję zobaczyć co może być przyczyną. A działa ci automatyczna zmiana strony w TP kiedy wychodzisz ze statku albo do niego wracasz. Powinno z automatu działać

Po zainstalowaniu Jawa przeinstaluj może TP

Zmieniają się też automatycznie ikony niektóre np kiedy jesteś w pobliżu stacji hiperskok i super jazda są wyraźnie zablokowane więc to fajna sprawa
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Portal INARA - Poradnik Doom_days 13 22,550 07.03.2018, 10:45 UTC
Ostatni post: ORP Valla



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości