Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowy panel sterowania Touch Portal
#1
Witam.

Chciałbym przedstawić program Touch Portal. Jest to aplikacja na tablety bądź każdy inny sprzęt z ekranem dotykowym działąjąca w ten sam sposób co Stream Deck jednak dużo tańsza i dająca wieksze możliwości.

Nie będę tu opisywał procesu instalacji bo każdy to ogranie sam. Trzeba zainstalować zarówna program na windowsa jak i program na tablecie. Zalecam wykupic wersję PRO która nie jest droga a daje wszystkie możliwości programu bez ograniczeń.

link do programy windows https://www.touch-portal.com/
link do pluginu dla elite dangerous https://www.christophecvb.com/touch-port...-dangerous
link do mojego projektu https://drive.google.com/file/d/10gm4YCd...sp=sharing
oczywiście należy dopasować usawienia w makrach do Waszych bindsow





Wszystkie bindsy są oczywiście pod moje ustawienia Odysei więc jeśli ktoś bedzie chciał skorzystać bedzie musiał wykonać kilka zmian w Touch Portal w celu dostosowania go do swoich ustawień.

Moje Panele z opisem niektórych nieoczywistych opicji.

1.

[img][Obrazek: b0SHCJ2.png][/img]

2.
[img][Obrazek: DwiJBuV.png][/img]

3.
[img][Obrazek: Ho2WvDC.png][/img]

4.
[img][Obrazek: qDAfSI4.png][/img]

5.
[img][Obrazek: sQtj3v2.png][/img]

Zachęcam do zapoznania z programem eksperymentów w tworzeniu makr przycisków i całuch paneli oraz dzielenia się pomysłami na forum.
Odpowiedz
#2
Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#3
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.
Odpowiedz
#4
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Moim zdaniem da radę jeśli nie będzie za dużo przycisków. Co do tableta to nawet najtańszy wystarczy ten program nie ma dużych wymagań

(14.08.2022, 16:02 UTC)Debren napisał(a):
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.

Tak przycisków możesz mieć dowolną liczbę. Dowolną liczbę podstron.
Odpowiedz
#5
Super poradnik! Znam tą apkę, ale nie używałem nigdy, bo nie chciało mi się ustawiać Biggrin

Kudos za wrzucenie gotowego profilu!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
(14.08.2022, 17:28 UTC)MR.CICHY napisał(a):
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Moim zdaniem da radę jeśli nie będzie za dużo przycisków. Co do tableta to nawet najtańszy wystarczy ten program nie ma dużych wymagań

(14.08.2022, 16:02 UTC)Debren napisał(a): Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.

Tak przycisków możesz mieć dowolną liczbę. Dowolną liczbę podstron.

No to ostatniego sobie zakupie. Zawsze chciałem coś takiego w wersji na telefon/tablet. Cena nie zniechęca ;Wink a w przyszłości to i może się jakiś tablet ogarnie. ?
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#7
Skąd pobrałeś ikony gestów on-foot? Szukałem jakichś, a te są fajne.

Znalazłem je w Twoim folderze, ale są brzydko przycięte Wink
Odpowiedz
#8
Tongue 
(15.08.2022, 17:11 UTC)Krakers napisał(a): Skąd pobrałeś ikony gestów on-foot? Szukałem jakichś, a te są fajne.

Znalazłem je w Twoim folderze, ale są brzydko przycięte Wink

Wyciolem je z Odysei  Smile
Jesli znajdziesz lub zrobisz nowe podziel sie.

Zmodyfikowalem panel ''ONFOOT'' nowy plik jest juz do pobrania
Odpowiedz
#9
To wymaga dopisywania skrótów klawiszowych czy są funkcje wywoływane w grze? Bo jeśli skróty mam darmową alternatywę.
https://github.com/Macro-Deck-org/Macro-Deck (Jednak potrzeba napisać plugin do macro decka.)
Odpowiedz
#10
(17.08.2022, 10:16 UTC)MrDread napisał(a): To wymaga dopisywania skrótów klawiszowych czy są funkcje wywoływane w grze? Bo jeśli skróty mam darmową alternatywę.
https://github.com/Macro-Deck-org/Macro-Deck (Jednak potrzeba napisać plugin do macro decka.)

Nie wiem o co dokładnie chodzi. Jest plugin do tego programu który odpowiada za interakcje pomiędzy ed a to. Np. ilość paliwa wyświetla się w TP, kiedy wyjdziemy ze statku ed przesyła info do TP i moze zmienić nam stronę w TP. Poza tym możesz mieć skrót w TP do klawisza w ED lub też napisać całe makro żeby zadokować jednym wciśnięciem klawisza w TP.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Portal INARA - Poradnik Doom_days 13 22,567 07.03.2018, 10:45 UTC
Ostatni post: ORP Valla



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości