Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voice Attack - rozpoznawanie polskiego + BONUS HCS Voice Pack komendy po polsku
#11
(12.07.2022, 22:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Kogo z polskich aktorów/aktorek widzielibyście w roli komputera pokładowego? Biggrin

Może nie do końca tylko aktor/aktorka, ale ....
Klasycznie to: Rozenek i Żebrowski (aka Wiesiek)  Winking
Do tego "must be" Knapik (niestety już ŚP), i mój ukochany lektor audiobooków Gosztyła
A z Pań, nie może się obyć bez Czubówny i może Martynka W. by się nadała.
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#12
no już widze czubównę... jak wypowiada

"napęd fsd gotowy"

aż dreszcze mam Biggrin

i czekam na rozwoj akcji ;D
Odpowiedz
#13
(12.07.2022, 22:30 UTC)MistyPL napisał(a): no już widze czubównę... jak wypowiada

"napęd fsd gotowy"

aż dreszcze mam Biggrin

i czekam na rozwoj akcji ;D

Ona nie mówi, ona mruczy .... wymruczała by te napędy...... Wink
Odpowiedz
#14
(12.07.2022, 22:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Kogo z polskich aktorów/aktorek widzielibyście w roli komputera pokładowego? Biggrin

Czyżby była jakoś szansa na polonizcję Ed od Frontiera ???
C.O-O. siwuch
Odpowiedz
#15
(19.07.2022, 21:39 UTC)siwuch napisał(a):
(12.07.2022, 22:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Kogo z polskich aktorów/aktorek widzielibyście w roli komputera pokładowego? Biggrin

Czyżby była jakoś szansa na polonizcję Ed od Frontiera ???

ehh to by było coś... ale pomarzyć dalej można Biggrin
Odpowiedz
#16
Ale ten Voice attack to jest super program Wink
Zrobiłem wszystko według instrukcji w tym poście i działa po polsku jak ta lala bez żadnych dodatkowych HCS
Fajnie się z tym lata tylko rodzina mi jęczy słysząć po raz setny " uruchom FSD" hihi

Mało tego - używam go teraz nawet zawodowo do wprowadzania głosowo towaru w systemie sprzedaży Smile
bardzo to przyspiesza pracę !
Odpowiedz
#17
[quote pid='139270' dateline='1657228516']


4. Dobra ale gdzie ten plik, co i jak ? (Windows 10)

Pierwsze musimy otworzyć jakikolwiek folder i u góry, kliknąć zakładkę "widok", a następnie zaznaczyć opcję "ptaszkiem" pokaż ukryte pliki.
Następnie musimy przejść do folderu:
C:\Users\"nazwa twojego użytkownika"\AppData\Roaming\VoiceAttack\HCS VoicePacks\Custom VoiceTriggers


I tutaj mamy pliki odpowiedzialne za całe zamieszanie Biggrin
Otworzyć je możemy zwykłym notatnikiem, polecam otworzyć i zobaczyć jak to jest skonstruowane.



[/quote]

hej
Wszystko działa super alew zachciało mi się HCS i mam pytanko:
u mnie nie ma tego folderu HCS  Voice pack... po wjeściu mam tylko folder /backup i dwa pliki .dat
Czyżby trzeba było jeszcze coś doinstalować? możę potrzeba mieć jakiegokolwiek paka HCS wcześniej zainstalowanego?
Myślałem że to są tylko dodatkowe pliki dla Voica?
Odpowiedz
#18
(26.07.2022, 09:17 UTC)MistyPL napisał(a): [quote pid='139270' dateline='1657228516']


4. Dobra ale gdzie ten plik, co i jak ? (Windows 10)

Pierwsze musimy otworzyć jakikolwiek folder i u góry, kliknąć zakładkę "widok", a następnie zaznaczyć opcję "ptaszkiem" pokaż ukryte pliki.
Następnie musimy przejść do folderu:
C:\Users\"nazwa twojego użytkownika"\AppData\Roaming\VoiceAttack\HCS VoicePacks\Custom VoiceTriggers


I tutaj mamy pliki odpowiedzialne za całe zamieszanie Biggrin
Otworzyć je możemy zwykłym notatnikiem, polecam otworzyć i zobaczyć jak to jest skonstruowane.

hej
Wszystko działa super alew zachciało mi się HCS i mam pytanko:
u mnie nie ma tego folderu HCS  Voice pack... po wjeściu mam tylko folder /backup i dwa pliki .dat
Czyżby trzeba było jeszcze coś doinstalować? możę potrzeba mieć jakiegokolwiek paka HCS wcześniej zainstalowanego?
Myślałem że to są tylko dodatkowe pliki dla Voica?
[/quote]

Dokładnie, musisz mieć kupionego dodatkowo i zainstalowanego HCS Voice pack'a.
Odpowiedz
#19
dzięki za info. chyba trza będzie rozwiązać trzosik.... bo teściowa zaraza nie chce już pożyczać...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 986 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Wiadomości tekstowe za pomocą Voicce Attack MistyPL 3 2,210 26.08.2022, 05:51 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  HCS Voice Pack Extension - Rozszerzenie komend do voice packów HCS (Voice Attack) Mathias Shallowgrave 14 21,120 06.03.2022, 11:03 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  [PORADNIK] Statki eksploracyjne - plus zmiany po 3.3 Kuba Wolf 20 33,357 23.08.2019, 11:27 UTC
Ostatni post: DevoloPL
  [PORADNIK] Przewodnik po USS'ach Drakkainen 3 14,454 20.12.2018, 09:02 UTC
Ostatni post: Mihoo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości