Starfield
#11
fajnie wygląda gameplay - a jak będzie zobaczymy.  bardziej marzyłbym w  ED dostać mozliwośc budowania baz i statków wg własnego projektu plus ekspansja planetarna z budowaniem i rozwojem ekonomi. gra byłaby chyba kompletna  wtedy Smile  Ale to chyba nie mozliwe na razie. No moze moje prawnuki bedą miały  juz taką wersję ...
Odpowiedz
#12
Dla mnie to jest problem nieco inny - na ile to będzie RPG, a na ile MMO. Bo z tego, co widzę na razie, to nie ma nic o PVP, czy innej interakcji graczy. Bardziej Skyrim, niż ED.
Odpowiedz
#13
Jestem święcie przekonany że Starfield nie przebije ED / EDO czy SC, ponieważ jeśli tak to jako gra Jednoosobowa z największą piaskownicą w historii gier dotychczas.
Mam na myśli że nie możemy porównać zbytnio możliwości tej gry co do gier MMO czy Wieloosobowych, Na ten moment jeszcze nie wiemy lecz przyznam że jestem wielce pozytywnie zaskoczony i jeśli mają w planach wydać moduł Kooperacyjny co jestem w stanie uwierzyć to będę zaskoczony a już nie wspomnę jeśli zrobią moduł MMO aby po ukończeniu gry dało się dalej grać z tym wszystkim co nam dali. Można porównać GTA 5 do tego co mam na myśli, dadzą nam cały świat i tą wielką piaskownicę z opowieścią a do tego moduł online. Tymczasem nie wiemy, można tylko trzymać kciuki na dalsze informację i rozwój projektu w tym kierunku. Na teraz mamy świetną zapowiedź gry RPG jednoosobowej opowieści niczym Skyrim czy Fallout.
Życzę miłego dnia i do następnego.
~ Były redaktor i archiwista Polskiego radia TWH24.
[Obrazek: SaWiD_8_B.png?width=533&height=216]
Odpowiedz
#14
już to pisałem pięć razy na diskordzie i tutaj - w trej chwili jest to gra single , i nie ma w najbliższych planach żadnego multi ani kooperacji.

Jeśli gra się przyjmie to może o tym pomyślą ale:
spójrzcie na Skyrim - po tylu latach ludzie nadal w to grają a to single...
Musiały by być duże naciski na Bethesdę żeby w ogóle pomyśleli chociażby o koopie dla 4 graczy...
Odpowiedz
#15

(15.06.2022, 14:49 UTC)MAGNUM354 napisał(a): już to pisałem pięć razy na diskordzie i tutaj - w trej chwili jest to gra single , i nie ma w najbliższych planach żadnego multi ani kooperacji.

Jeśli gra się przyjmie to może o tym pomyślą ale:
spójrzcie na Skyrim - po tylu latach ludzie nadal w to grają a to single...
Musiały by być duże naciski na Bethesdę żeby w ogóle pomyśleli chociażby o koopie dla 4 graczy...

Dla mnie nawet lepiej, że singiel. Nie każda gra nadaje sie na multi. Smile
[Obrazek: DorqgT8.png]


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

-Albert Einstein 

[Obrazek: 215106.jpg]
Odpowiedz
#16
(14.06.2022, 23:13 UTC)Pajk napisał(a): Dla mnie to jest problem nieco inny - na ile to będzie RPG, a na ile MMO. Bo z tego, co widzę na razie, to nie ma nic o PVP, czy innej interakcji graczy. Bardziej Skyrim, niż ED.

To typowy single player. Nie ma tutaj opcji online - a przynajmniej nic o niej na razie nie wiadomo.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#17
(15.06.2022, 14:49 UTC)MAGNUM354 napisał(a): już to pisałem pięć razy na diskordzie i tutaj - w trej chwili jest to gra single , i nie ma w najbliższych planach żadnego multi ani kooperacji.

Jeśli gra się przyjmie to może o tym pomyślą ale:
spójrzcie na Skyrim - po tylu latach ludzie nadal w to grają a to single...
Musiały by być duże naciski na Bethesdę żeby w ogóle pomyśleli chociażby o koopie dla 4 graczy...

 Mnie się wydaje, że podstawowym powodem długowieczności Skyrima jest  łatwość jego modowania, udostępnione do tego narzędzia i community, które dba o tę grę bardziej niż jej twórcy. Większość gier od Bethesdy cieszy się takim przywiązaniem graczy. Trzeba przyznać, ze potrafią zbudować ciekawy i wciągający świat, przyciągający uwagę i zachęcający do zabawy nawet pomimo nienajlepszego głównego wątku  fabularnego ( mam tu na myśli rzecz jasna Skyrima, bo na główny wątek w Morrowind nie śmiem złego słowa napisać Smile).Pozwala to snuć przypuszczenia i żywić nadzieję, iż podobnie będzie ze Starfieldem, że stworzą dojrzałe uniwersum i interesujący model eksploracji, by można było znów zatracić się w roli kosmicznego włóczegi-awanturnika.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#18
oo bardzo ładnie to ująłeś - dokładnie to miałem na myśli.
tym bardziej ze w Skurim mieliśmy tylko kawałek świata, a tu ma być 1000 planet z możliwością lądowania gdziekolwiek..
jeśli to bedzie trochę bardziej "poważne" od NMS ( a tak wygląda ) - biorę urlop od ED Smile
Odpowiedz
#19
Skyrim w kosmosie będzie i oby nic więcej, to ma być świetny RPG dla mnie. W dodatku z możliwością modowania. Z dużym prawdopodobieństwem to będzie najlepszy RPG w kosmosie, aż mi ciarki przechodzą, że to ma przebić ME i Elder Scrole. Szczerze na to liczę, założyć się mogę, że lądowanie i aktywności będą podobne do ME..Smile.
Odpowiedz
#20
(16.06.2022, 06:01 UTC)MAGNUM354 napisał(a): oo bardzo ładnie to ująłeś - dokładnie to miałem na myśli.
tym bardziej ze w Skurim mieliśmy tylko kawałek świata, a tu ma być 1000 planet z możliwością lądowania gdziekolwiek..
jeśli to bedzie trochę bardziej "poważne" od NMS ( a tak wygląda ) - biorę urlop od ED Smile

Raczej nie będzie możliwości lądowania gdziekolwiek. Było mówione, że planety i kosmos to dwa oddzielne światy i nie będzie płynnego przechodzenia między nimi (latanie nad planetami), co widać po animacjach startu i lądowania. Nawet widać opcje wyboru miejsca lądowania. Chyba, że będzie można zaznaczyć dowolny punkt na planecie do wylądowania, w co nie wierzę i w sumie uważam za bardzo niepraktyczne.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości