Eventy w trakcie Invictus Fleet Week
Propozycja padła już na discordzie, ale piszę jeszcze tutaj, żeby dyskusja była łatwiejsza. Ogłoszenie będzie też jutro w trakcie audycji TWH24.

A więc Wink, nadchodzi wielkimi krokami Fleet Week i związany z nim free fly. Zakładam, że będzie parę osób, które będą chciały sprawdzić z czym SC się je w tym czasie. Dlatego proponuję serię eventów, które pomogą nowym szybciej ogarnąć SC, a starym jeszcze bardziej się zintegrować.

Moje propozycje (pomijam jednak środę, w środę mam sesję Warhammera Tongue i zmieniam kolejność eventów w stosunku do propozycji z discorda):

sobota (21.05) - wspólne zwiedzanie hal wystawowych i Javelina
niedziela (22.05) - wyprawa carrackiem po wrakach w celu wyposażenia ewentualnych świeżaczków w różnorodny sprzęt, który się przyda na...
poniedziałek (23.05) - bunkry!
wtorek (24.05) - wyprawa turystyczna na pokładzie Origin 890j: wrak javelina na Daymar, Beny's Henge, rzeka na MicroTech
środa (25.05) - nie ma mnie, musicie się bawić sami Tongue
czwartek (26.05) - uczestnictwo w Dynamic Event - odbijanie zajętej przez piratów platformy w Orison
piątek (27.05) - wyścigi hover bike'ami na rzece
sobota (28.05) - bounty hunting!
niedziela (29.05) - odwiedziny defensecon - osobnej wystawy Drake Interplanetary i after party w Voyager Bar na zamknięcie Fleet Weeka (wstęp 18+ Wink).

Wszystkie eventy będą się zaczynać na Orison od 20:00. Na 19:00 zapraszam codziennie (poza środą) na zwiedzanie hal wystawienniczych (w każdy dzień wystawia się inny producent).
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
no sciąnięte zainstalowane, uruchomione..
i napis - twoja pozycja w kolejce => 145 ;0
po 10 minutach już jestem 108...
tu się zawsze tak czeka na wejście na serwer czy tylko podczas free week?

masakra... chyba unistall będzie i nie dam jej szansy..
Odpowiedz
(23.05.2022, 19:05 UTC)MistyPL napisał(a): no sciąnięte zainstalowane, uruchomione..
i napis - twoja pozycja w kolejce => 145 ;0
po 10 minutach już jestem 108...
tu się zawsze tak czeka na wejście na serwer czy tylko podczas free week?

masakra... chyba unistall  będzie i nie dam jej szansy..

Free fly Smile
Normalnie się w ogóle nie czeka.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
ehh szkoda to nie na moje nerwy Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości