Ankieta: Jaką masz konsolę?
Ankieta jest zamknięta.
[A-1] PlayStation 4
32.88%
24 32.88%
[A-2] Microsoft Xbox One
13.70%
10 13.70%
[A-3] PlayStation 5
17.81%
13 17.81%
[A-4] Xbox Series X/S
12.33%
9 12.33%
[B-1] (Jeśli A1 lub A2) Zamierzam kupić nową generację (lub PC)
15.07%
11 15.07%
[B-2] (Jeśli A1 lub A2) Nie zamierzam na razie zmieniać sprzętu.
8.22%
6 8.22%
Razem 73 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Jaką masz konsolę?
#31
Ja poza PS4 i NS mam kilka starszych konsol.
Ostatnio ściągnąłem ze strychu pegasusa, nie działał, ale miałem pełno kartridzy.
Na ale drogo za 40 dychy kupiłem nówkę sztukę, załatwiłem dwa porządne kineskopy i strzelam do kaczek w wolnym czasie dla relaksu oraz gram z córką w czołgi Smile
Odpowiedz
#32
U mnie są katowane Xbox Series X, Xbox One X i Nintendo Switch.
ED ogrywam zarówno na XSX jak i X1X w zależności od tego, którą miejscówkę najpierw zajmie żona lub dzieciaki.


Co do wyższości PC nad konsolami lub na odwrót (przypomina mi się wojenka Atari vs Amiga) to ostatnio kupiłem córce laptopa gamingowego, i już zapomniałem ile to się trzeba pobawić przy instalacji tego wszystkiego. A to jakiś Epic, a to Steam, a tutaj coś ze sklepu MS, a to jakiś sterownik trzeba zaktualizować itd. Sam przed moją pierwszą konsolą (xbox 360) byłem zwolennikiem PC Master Race, ale mi przeszło, wybrałem wygodę kosztem uniwersalności. Fakt, konsole mają ograniczoną funkcjonalność względem kompa, no ale to jest właśnie siła konsoli, chcesz grać to Cię nie interesuje konfiguracja, wymagania minimalne, który sklep, miliony suwaków do znalezienia kompromisu między wydajnością a jakością, tylko wkładasz płytę lub klikasz download i lecimy. Sprzęt po prostu do szybkiej rozrywki.
Druga sprawa, konsole nie są już tak upośledzonymi urządzeniami jak kiedyś, pod względem funkcjonalności bardziej przypominają np Smart TV. Przeglądarka jest, aplikacje do Netflix czy Prime Video, jest Spotify, Youtube, Skype, pocztę da się sprawdzić, kiedyś nawet odpaliłem telekonferencje na MS Teams przez www (bardziej w formie eksperymentu czy się da), także nie jest źle. Z tym, że przeciętny user i tak nie ma po co się w to bawić, bo te same apki są na Smart TV czy telefone, kompa też chyba każdy ma, więc konsola to po prostu dodatkowy sprzęt o jasno określonej fukcji.
[Obrazek: 218711.png]
[Obrazek: 218711.jpg]
Odpowiedz
#33
Ja mam jeszcze X360 i w zasadzie zostawiłem sobie na nim jedną grę... dance central xD choć już od jakiś 3 lat nie odpalałem Tongue Gdzieś daleko na liście zakupowej jest Switch i PS5 Tongue
[Obrazek: 383045.jpg?1670326406]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,935 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,190 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
Exclamation [OFICJALNY] KONKURS fotograficzny na konsole. BADDOG1978 8 7,530 08.02.2018, 13:27 UTC
Ostatni post: Biomm



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości