Ankieta: Jaką masz konsolę?
Ankieta jest zamknięta.
[A-1] PlayStation 4
32.88%
24 32.88%
[A-2] Microsoft Xbox One
13.70%
10 13.70%
[A-3] PlayStation 5
17.81%
13 17.81%
[A-4] Xbox Series X/S
12.33%
9 12.33%
[B-1] (Jeśli A1 lub A2) Zamierzam kupić nową generację (lub PC)
15.07%
11 15.07%
[B-2] (Jeśli A1 lub A2) Nie zamierzam na razie zmieniać sprzętu.
8.22%
6 8.22%
Razem 73 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Jaką masz konsolę?
#21
Nagash...prawdziwy fan konsol. Ładnie tego uzbierałeś xD
Odpowiedz
#22
PS4 Pro
PS5
xbox Series X i S
(i ciągle niezgorszy PC... przez te konsole nie wiem jaką platformę wybrać do zabawy jako główną! fak!)! Smile
Odpowiedz
#23
Ps5( tu sie bawie)
Ps4 slim z ssd ( została dla dzieciaków )
Odpowiedz
#24
Nagash - jaką konwersacje? Kolega się pytał czy nie lepiej byłoby się przenieść na PC, więc mu odpisałem podajac przy okazji swój przykład z domu. Chciałem go zachęcić właśnie do korzystania z PC.
Ty jako fan konsol do tej pory nie napisałeś nic zachęcającego do korzystania z konsol, jedynie zacząłeś mnie atakować że głupoty o konsolach piszę. Podaj jakiś konstruktywny przykład wykorzystania konsol zamiast się mnie czepiać...

A ja w żadnym z swoich postów nie napisałem że konsole się do niczego nie nadają, poczytaj jeszcze raz moje posty bo widze że ci się już wnerw włączył bo ktoś się krytycznie wypowiedział o konsolach.
Odpowiedz
#25
(21.02.2022, 09:15 UTC)Banson82 napisał(a): Nagash...prawdziwy fan konsol. Ładnie tego uzbierałeś xD

Lista i tak jest okrojona. Zawiera tylko urządzenia, które w każdej chwili mogę uruchomić i pograć. Reszta jest w częściach, lub wymaga naprawy.
Odpowiedz
#26
nie ma czegoś takiego że konsola lepiej nadaje się do tego a PC to czegoś tam innego - to zależy już od użytkownika, możliwości, predyspozycji itp. ja maile odbieram zazwyczaj na phonie, www najwygodniej przeglądać mi na ipadzie pro 13 calowym, tak samo montaż filmów w lumafusion jest o wiele lepsza niż na PC, podobnie tworzenie muzyki na ipadzie jest o wiele lepiej to robić, niż na PC. Z kolei na PC pracuję zawodowo, bo ma spory ekran i myszką jest generalnie wygodniej. PC ma także niesamowitą moc i zdolny jest nagrać materiał z gry w 4K HDR przy 60 klatkach z formacie MP4 czego nowa konsola nie potrafi, więc często PC robi jako taki muł.
Tak więc jak widać wszystko zależy jak to sobie sami poukładacie, najważniejsze żeby to Wam było wygodnie. A dodam że YT to ja oglądam zazwyczaj na TV. Smile
Odpowiedz
#27
PSX, PS2, PS3, PS4pro, PS5, PSP, PSP Vita, Xboks Clasic, Xboks 360, Xboks One, Xboks OneX i zamierzam kupić XseriesX a i jeszcze gdzieś muszę mieć Pegasusa Smile
A i jestem oburzony jaka ta ankieta nie zyciowa bo ograniczała mi opcję do odfajkowaniaWink
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#28
(22.02.2022, 21:19 UTC)BADDOG1978 napisał(a): PSX, PS2, PS3, PS4pro, PS5, PSP, PSP Vita, Xboks Clasic, Xboks 360, Xboks One, Xboks OneX i zamierzam kupić XseriesX a i jeszcze gdzieś muszę mieć Pegasusa Smile
A i jestem oburzony jaka ta ankieta nie zyciowa bo ograniczała mi opcję do odfajkowaniaWink

W zasadzie pytanie powinno brzmieć: "Na jakiej konsoli grasz w Elite", bo taki był zamył i koncept. Mea culpa, wybaczcie konsolowemu ignorantowi Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#29
Huh nic nie zaznaczyłem w ankiecie ale napisze posta.

W poprzedniej generacji miałem Ps4 które później zmieniłem na Ps4Pro posiadałem też pierwszego Xboxa One którego po roku sprzedałem i wróciłem na łono zielonych w 2019 kupując Xboxa One X i tak sobie grałem na konsolach(w Elite Grałem na Playstation).

W 2020 sprzedałem PS4 PRO jak i Xboxa One X szykując się na Next Geny i tak na preorder Ps5 się spóźniłem bo zachciało mi się czekać aż pojawią zie w RTV Euro ale oni nie wystartowali z nimi w ogóle XD i musiał mnie ratować ziomek który złożył ich 6 w różnych marketach na szczęście zrealizowali mu dwa w Media Markt i Neo Net i jedną mi odstąpił za premierową cenę. Kupiłem także Xboxa Series X z racji na Game Passa bo co by nie mówić możliwość nawet sprawdzenia danego tytułu Day One nie płacąc pełnej ceny to świetny deal jak dla mnie.

Niestety w grudniu miesiąc po premierze nowych konsol padł mi mój wysłużony PC złożony w 2012 z Radeonem HD7870 postanowiłem złożyć nowego z myślą pobycia się Xboxa bo na PC też jest Game Pass Smile no i zaczeła się ponad roczna przygoda bo takie podzespoły jak CPU, MOBO RAM udało się dostać od ręki w normalnych cenach tak z GPU wiadomo co się działo i dopiero niecały miesiąc temu dało mi się dostać grafikę w "znośnej" cenie. Pozbyłem się Xboxa i przy okazji GTX 970 którego udało mi sie za 400zł kupić w połowie zaszłego roku na przetrwanie i w sumie "wyszedłem na zero po xboxa sprzedałem za 2k, a GTXa za tysiąc PLNów co jest chorą ceną no ale jak jest popyt to nie będę narzekał. W zamian za to kupiłem RTXa 3060 za 3k zł co jest dalej chore, ale o cenach z października i listopada 2020 można będzie pomarzyć bo te ceny raczej długo nie wrócą.

I tu zaznaczę że PS5 dalej będzie moją główną platforma do grania bo tam mam dużą bibliotekę zbudowaną i dobrych znajomych z którymi gram już od czasów PS3. PC zaś będzie służył do gier ze stajni Xbox Games Studios za cenę game passa i emulacji starszych gier z PS3 bo są jeszcze takie które remastera nie dostały a na RPCS3 nie dość że działają już elegancko to jeszcze wyglądają jak remastery i chodzą w więcej niż 20-30FPS jak to było na PS3 Wink

Po ostatnich wieściach Frontiera o porzuceniu dalszego wspierania Elite nową zawartością na konsolach, jeżeli nie dadzą możliwości migracji konta z konsoli na PC to już raczej nie kupie ED bo nie chcę mi się od nowa poświęcać tyle czasu(prawie 500h) na zdobywanie wszystkiego od nowa na PC.

Sorry że się rozpisałem w wiekszości nie na temat. Smile Najwyżej ktoś usunie.
Odpowiedz
#30
500 godzin to nie tak dużo Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,984 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,317 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
Exclamation [OFICJALNY] KONKURS fotograficzny na konsole. BADDOG1978 8 7,568 08.02.2018, 13:27 UTC
Ostatni post: Biomm



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości