Ankieta: Jaką masz konsolę?
Ankieta jest zamknięta.
[A-1] PlayStation 4
32.88%
24 32.88%
[A-2] Microsoft Xbox One
13.70%
10 13.70%
[A-3] PlayStation 5
17.81%
13 17.81%
[A-4] Xbox Series X/S
12.33%
9 12.33%
[B-1] (Jeśli A1 lub A2) Zamierzam kupić nową generację (lub PC)
15.07%
11 15.07%
[B-2] (Jeśli A1 lub A2) Nie zamierzam na razie zmieniać sprzętu.
8.22%
6 8.22%
Razem 73 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Jaką masz konsolę?
#11
nie rozumiem pytania .. przecież PS zostało zbudowane żeby grać w Gran Turismo i ewentualnie Crash Bandicoot Smile
Odpowiedz
#12
są jeszcze n. switch i steam deck
Odpowiedz
#13
Ja mam Nintendo Switch v2 Wink
[Obrazek: 84838.png]
Odpowiedz
#14
Na PS4 nie ma tragedii jeśli chodzi o granie w ED, chociaż jak pierwszy raz ją uruchomiłem na PC to widzę różnicę - więcej contentu, lepsza optymalizacja, wtyczki do gry, możliwość łatwego zminimalizowania żeby coś sprawdzić. No cóż, chyba ta gra była pisana z myślą o PC. Może warto się przerzucić na stałe?
Odpowiedz
#15
jako posiadacz kilku PS ( włącznie z 4 ) odpowiem ci szczerze ..

jeszcze ci się nie znudziło granie na konsoli? bez możliwości sprawdzenia maila w tle? bez www ogólnie ? jakbym miał tylko siedzieć i grać to bym oszalał.

Fajny przykład prosto z mojego mieszkania:
syn i córka , na półce x box one i PS4 ...
1,5 roku od kupienia PS 4 i pół roku od kupienia Xbox...
kupiłem im komputer stacjonarny.

Następnego dnia już nigdy nie odpalili żadnej z konsol , młoda w końcu ma skype , koleżanki, filmy ze stadniny itp. młody ma kanał o rowerach terenowych, sami z kolegami coś krecą, zajął się obróbką video i dzwięku, zaczyna się bawić Photshopem cs5 - tak sam z siebie ( pomaga mu moja kuzynka zawodowy grafik komputerowy ). Przykładów mogę podać więcej ale wiadomo o co chodzi - o multi w każdej dziedzinie i płaszczyźnie, o możliwość rozwoju osobistego i zainteresowań itd . itd.

Nie zrozum mnie źle - nie obrażam konsolowców - po prostu granie na konsoli w pewnym momencie staje się nudne.
I drogie w grach multi - gdzie trzeba opłacać abonament....
Odpowiedz
#16
Fakt, pc to jednak pc.
Ale pc musisz aktualizować, upgrade jednostki itp itd. Nie wliczasz kosztów programów antywirusa itd.
Jeżeli znow chodzi o konsole kupujesz taką za mniejsze pieniądze i na kilka lat. Jeżeli chodzi o abonament typu ps+ to ja osobiście kupuje po ok 160 zł za rok Smile

Dużo konsolowców rezygnuje z pc'ta z racji kosztów lub ograniczonego miejsca, bo przecież jak pc to i stanowisko do tego pc i fotel też się by zdał no i oczywiście to są kolejne koszta :d

Ja bym osobiście znając moje preferencje to myślę lekko teraz musiał wydać 10.000 bo nie przepadam za półśrodkami a itak by to nie było to co bym chciał żeby było ?.
Takze tego. Zostanę przy konsoli ??
Odpowiedz
#17
ja peceta upgraduję jak si ecoś zepsuje ( np. sfajczy karta graficzna - raz na kilka lat - najkrócej wytrzymała mi 970 , 4 lata ) ale jak ktoś czuje potrzebę co roku wydawania 4-7 tysięcy na super hiper najnowsze karty graficzne bo nowa gra osiąga zaledwie 60 fps zamiast 120 przy rozdzielczości 4 K - to jasne Smile to sięnie opłaca PC trzymać Smile
Odpowiedz
#18
Panowie, ale porównywanie konsol do PC to mega słabe jest...


Porównywanie urządzenia które służy w 99 % TYLKO do grania vs PC, który można wykorzystać do pracy/nauki/zabawy....
Odpowiedz
#19
Kolega Soczmen pytał czy warto przerzucić się na PC . Właśnie sam to potwierdziłeś Smile
Ale starczy już bo się off top robi Smile
Odpowiedz
#20
Aktualnie:
- Ps5
- PS4Pro
- PS4 (day one)
- Psp Vita
- Ps3
- Xbox One X
- Xbox 360 (Arcade/Elite/Day One)
- Xbox Classic
- GameBoy

W planach:
- Xbox Series X
- PlayStation 2
- PlayStation 1
- Switch (jak wydadzą Metroid’a)

Magnum wybacz, ale ciężko będzie prowadzić konwersacje z kimś, dla kogo czynnikiem dyskwalifikującym konsole jest m. in brak możliwości sprawdzenia maila (sic!)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,961 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,292 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
Exclamation [OFICJALNY] KONKURS fotograficzny na konsole. BADDOG1978 8 7,552 08.02.2018, 13:27 UTC
Ostatni post: Biomm



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości