Wspólne zarabianie w 3.15
Zapraszam na pierwszy event w najbliższą sobotę od 20:00 Smile W tym czasie jest też free fly, więc dołączyć może każdy. Wystarczy założyć konto i zainstalować grę Smile
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
Ja piszę się właściwie na wszystkie eventy. Co do BH to musimy trafić na dobry serwer bo to co wczoraj miałem przechodzi ludzkie pojęcie. Duzy problem ze spawnem znaczników. Mam nadzieje, że 3.15.1 to naprawi.
Odpowiedz
BH zaliczam do udanych. Najpierw polataliśmy sobie hammerheadem, gdzie Fenyl wykazał się ekstraordynaryjnymi umiejętnościami pilotażu. Później przesiedliśmy się na kilka mniejszych statków, a na koniec zwiedzaliśmy jaskinie.

Na kolejny event zapraszam w sobotę 27.11. Będzie to górnictwo. Zbieramy się na stacji CRU L1 tym razem i lecimy do pierścienia Aaron Halo. Jeżeli ktoś nie ma statku górniczego może wypożyczyć prospectora. Jeżeli ktoś ma swojego, to sugeruję wyposażenie go w głowicę lancet. Ja zabiorę też prospectora lub argo mole jeżeli będą chętni do jego obsadzenia. Jaki plan? To zależy od tego ile będzie wypożyczonych prospectorów - jako, że same wiele nie zwojują w pasie asteroid (za duże kamienie), to sugeruję rozbijanie asteroidów z quantinium przy pomocy argo mole lub prospectorów z lancetami i wtedy wypożyczone wciągną sobie już gotowy urobek i polecą na rafinerię, po czym wrócą. W tym czasie mole własne worki będzie napełniał minerałami, które nie mają timera. Taki jest plan z grubsza, a jak to ogarniemy dokładnie, to już ustalimy na miejscu Smile Zapraszam Smile
Odpowiedz
Zapraszam na kolejny event w sobotę, 04.12 od godziny 20:00 CET
Handel wypadł - będziemy się strzelać Wink
Porobimy misje w bunkrach, będzie okazja do postrzelania na piechotę i zdobycia wielu różnych fantów z pokonanych przeciwników jak i z skrzynek.
Zasady:
1. zbiórka na stacji orbitalnej Everus Harbour o godzinie 20:00 CET
2. W zależności od ilości osób dobieramy statki i lecimy walczyć w bunkrach Smile
3. W celu zmniejszenia prawdopodobieństwa przypadkowych (lub nie) postrzałów sugeruję zaopatrzenie się w jednolite pancerze. Proponuję żółte pancerze Balor HCH.
4. Sugeruję też zaopatrzenie się w medguny oraz jakąś broń - wystarczy nawet pistolet - lepszą zdobędzie się w trakcie eventu Wink
Odpowiedz